اخبار

رئیس اداره کمیته امداد بندرانزلی خبر داد

کمک 506 میلیون تومانی نیکوکاران به ایتام و فرزندان محسنین در سال جاری

کمیته امداد , گیلان , انزلی, خیران , حامیان
نیکوکاران و حامیان شهرستان بندرانزلی در هشت‌ماهه سال جاری 506 میلیون و 476 هزار تومان به‌صورت نقدی و غیر نقدی به ایتام و فرزندان محسنین کمک کرده‌اند.

رئیس اداره کمیته امداد شهرستان بندرانزلی گزارشی از اقدامات این نهاد در هشت‌ماهه سال جاری ارائه داد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، فریدون زراعتی، رئیس اداره کمیته امداد شهرستان بندرانزلی با اشاره به اهمیت توجه به ایتام و نیازمندان گفت: ایتام و فرزندان محسنین با کمک حامیان و نیکوکاران می‌توانند علاوه بر داشتن امکانات معیشتی وزندگی، مسیر علمی را هم آسان‌تر طی کنند.

 وی با قدردانی از کمک‌های مادی و معنوی مردم شهرستان به‌ویژه نیکوکاران افزود: کمیته امداد با مشارکت خیران و مردم نیکوکار شهرستان خدمات گوناگونی را در حوزه‌های حمایتی، معیشتی، درمان، تحصیلی، مسکن، اشتغال به نیازمندان ارائه می‌کند.

زراعتی بابیان اینکه در حال حاضر 139 یتیم و 140 فرزند محسنین تحت حمایت کمیته امداد شهرستان بندرانزلی هستند که توسط هزار و 244 نیکوکار حمایت می‌شوند گفت: در هشت ماه سال جاری 506 میلیون و 476 هزار تومان توسط حامیان به‌حساب ایتام واریزشده است.

رئیس اداره کمیته امداد شهرستان بندرانزلی بابیان اینکه در هشت‌ماهه سال جاری مردم نیکوکار شهرستان 475 میلیون و 277 هزار تومان در قالب پرداخت صدقه به نیازمندان کمک کرده‌اند ادامه داد: پرداخت 316 میلیون و 933 هزار تومان زکات هم از دیگر کمک‌های مردم نوع‌دوست بندرانزلی به نیازمندان بوده است.

وی از پرداخت 162 فقره تسهیلات کارگشایی به مددجویان بندرانزلی خبر داد و افزود: برای این امر 335 میلیون تومان هزینه شده است.

شایسته ذکر است در حال حاضر دو هزار و 501 خانوار در بندرانزلی تحت حمایت کمیته امداد هستند که در هشت‌ماهه سال جاری سه میلیارد و 749 میلیون و 797 هزار تومان در قالب مستمری دریافت کرده‌اند.

انتهای پیام

۱۳ آذر ۱۳۹۷ ۱۱:۰۴
کمیته امداد |
تعداد بازدید : ۳۲۴
کد خبر : ۱,۰۲۹

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید