اخبار

هم‌زمان با شروع سال تحصیلی محقق شد

کمک 82 میلیون تومانی دو نفر از خیران به دانش آموزان رضوانشهری

کمیته امداد , گیلان , رضوانشهر , خیران , سبد تحصیلی
دو نفر از خیران تهرانی هم‌زمان با شروع سال جدید تحصیلی 82 میلیون تومان به‌صورت نقدی و غیر نقدی برای کمک به تحصیل دانش آموزان بی‌بضاعت و کم‌بضاعت اهداء کردند.

رئیس اداره کمیته امداد شهرستان رضوانشهر گزارشی از کمک خیران به دانش آموزان در سال جدید تحصیلی ارائه داد.

 به گزارش سایت خبری کمیته امداد، حمید سالاری، رئیس اداره کمیته امداد شهرستان رضوانشهر با قدردانی از کمک‌های نقدی و غیر نقدی خیران و مردم نوع‌دوست شهرستان به نیازمندان گفت: خیران پشتوانه محکمی برای کمیته امداد هستند و همواره در مناسبت‌های مختلف سال برای حل مشکلات محرومان در کنار کمیته امداد قرار دارند.

  وی بابیان اینکه برخی از خیران غیربومی هستند ولی همواره به نیازمندان گیلان مدد می‌رسانند افزود: دو نفر از خیران تهرانی هم‌زمان با شروع سال جدید تحصیلی 82 میلیون تومان به‌صورت نقدی و غیر نقدی برای کمک به تحصیل دانش آموزان بی‌بضاعت و کم‌بضاعت اهداء کردند.

سالاری با اشاره به اینکه این خیران در دو مرحله کمک‌های خود را اهداء کرده‌اند گفت: در مرحله اول 300 بسته تحصیلی شامل لوازم‌التحریر و در مرحله دوم 200 عدد کیف مدرسه برای مقاطع مختلف تحصیلی و دو هزار جلد دفتر، خودکار، انواع مداد رنگی و خط کش اهداء کردند.

 رئیس اداره کمیته امداد شهرستان رضوانشهر افزود: این خیران 10 میلیون تومان هم برای هزینه دوخت لباس برای دانش آموزان دختر و پسر تحت حمایت این شهرستان پرداخت کردند.

 وی بابیان اینکه در سال گذشته دو هزار و 400 جلد دفتر توسط یکی از خیران که از سوی مدیرعامل بازاریابی بانک آینده معرفی‌شده بود به دانش آموزان نیازمند اهداء شد ادامه داد: پنج میلیون تومان هم به‌صورت نقدی توسط خیران شهرستان برای خرید لوازم تحصیلی دانش آموزان پرداخت شد.

سالاری از پرداخت هشت میلیون تومان توسط خیران رضوانشهری در سال گذشته در قالب کالای تحصیلی برای دانش آموزان تحت حمایت خبر داد و گفت: همچنین پنج میلیون تومان در قالب خرید پوشاک و دفتر از سوی سپاه حوزه خواهران رضوانشهر اهداء شد.

 شایسته ذکر است جمع‌آوری کمک‌های مردمی تا پایان مهرماه سال جاری ادامه دارد و مردم نوع‌دوست شهرستان می‌توانند کمک‌های خود را به‌صورت حضوری به کمیته امداد رضوانشهر و یا با شماره‌گیری کد *8877*013# برای کمک به دانش آموزان و دانشجویان بی‌بضاعت و کم‌بضاعت اهداء کنند.

انتهای پیام

۳ مهر ۱۳۹۷ ۱۳:۳۳
کمیته امداد |
تعداد بازدید : ۳۵۴
کد خبر : ۷۰۲

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید