اخبار

هم‌زمان با شروع سال تحصیلی جدید محقق شد

توزیع 135 سبد تحصیلی بین دانش‌آموزان خمامی

کمیته امداد , گیلان , خمام, سبد تحصیلی
دانش‌آموزان و والدین آن‌ها تاکنون بیش از 10 میلیون تومان از طریق پاکت‌های توزیع‌شده در مدارس بخش خمام به دانش‌آموزان کم‌بضاعت و بی‌بضاعت کمک کرده‌اند که این کمک‌ها تا پایان مهرماه سال جاری ادامه دارد.

رئیس اداره کمیته امداد بخش خمام گزارشی از ارائه خدمات تحصیلی به دانش‌آموزان تحت حمایت این نهاد ارائه داد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، علی جمشیدی، رئیس اداره کمیته امداد بخش خمام بابیان اینکه امسال جشن عاطفه‌ها در دو مرحله در این بخش برگزار شد گفت: این جشن باهدف جمع‌آوری هدایای مردمی برای کمک به دانش‌آموزان کم‌بضاعت و نیازمند یک‌بار پیش از بازگشایی مدارس در ایستگاه‌های شهری و یک‌بار پس از بازگشایی در «یازدهم مهرماه در سطح مدارس» خمام برگزار شد.

وی با اشاره به توزیع هفت هزار و 200 پاکت نیکوکاری در سطح مدارس بخش خمام افزود: دانش‌آموزان و والدین آن‌ها تاکنون بیش از 10 میلیون تومان از طریق این پاکت‌ها به دانش‌آموزان کم‌بضاعت و بی‌بضاعت کمک کرده‌اند که این کمک‌ها تا پایان مهرماه سال جاری ادامه دارد.

جمشیدی بابیان اینکه مردم نوع‌دوست بخش خمام در مرحله اول جشن عاطفه‌ها 17 میلیون و 500 هزار تومان به‌صورت نقدی و غیر نقدی برای کمک به دانش‌آموزان نیازمند اهداء کردند گفت: در حال حاضر 300 دانش‌آموز تحت حمایت کمیته امداد خمام هستند که همه آن‌ها قبل از بازگشایی مدارس سبد تحصیلی دریافت کردند.

رئیس اداره کمیته امداد خمام با اشاره به اینکه در سال جاری برای اولین بار مرکز نیکوکاری خمام اقدام به برپایی ایستگاهی تحت عنوان «دست‌های مهربانی» در مرکز شهرکرد افزود: این طرح مردمی از سوی جمعیت نو اندیشان، خیریه مهر و میهمانی خدا اجرا شد.

وی بابیان اینکه ۱۳۵ بسته لوازم‌تحریر و ۵۸ عدد کیف تحصیلی به ارزش پنج میلیون تومان بین دانش‌آموزان نیازمند توزیع شد گفت: این امر در قالب طرح سه‌روزه با عنوان دست‌های مهربانی از سوی تشکل‌های مردم‌نهاد اجرا شد.

 انتهای پیام

 

۱۷ مهر ۱۳۹۷ ۱۱:۱۷
کمیته امداد |
تعداد بازدید : ۳۰۲
کد خبر : ۷۵۶

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید