اخبار

در هشت‌ماهه سال جاری محقق شد؛

کمک یک میلیارد تومانی مردم آستارا به نیازمندان

کمیته امداد , گیلان , آستارا, خیران , مشارکت
مردم نیکوکار شهرستان آستارا در هشت‌ماهه نخست سال جاری یک میلیارد و 670 میلیون و 400 هزار تومان برای حمایت از نیازمندان کمک کرده‌اند.

رئیس اداره کمیته امداد شهرستان آستارا بخشی از عملکرد این نهاد در هشت‌ماهه سال جاری را تشریح کرد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، بهرام تسلی نیا، رئیس اداره کمیته امداد شهرستان آستارا با قدردانی از کمک‌های مادی و معنوی مردم نوع‌دوست شهرستان گفت: یکی از راه‌حل‌های مفید و کارآمد برای کاهش فقر و ارتقاء سطح زندگی نیازمندان کمک‌های مالی افراد غنی به فقرا است.

وی با اشاره به کمک یک میلیارد و 670 میلیون و 400 هزارتومانی مردم نیکوکار آستارا در هشت‌ماهه نخست سال جاری افزود: این کمک‌ها برای اشتغال‌زایی، سلامت، پرداخت فرانشیز و خدمات ویژه درمان، کمک به ازدواج، تأمین لوازم ضروری منزل و کمک‌هزینه تحصیلی خانوارهای تحت حمایت این نهاد هزینه شد.

 تسلی نیا همچنین از پرداخت 879 میلیون تومان تسهیلات اشتغال‌زایی به مددجویان تحت حمایت کمیته امداد آستارا در هشت‌ماهه سال جاری خبر داد و تصریح کرد: این میزان تسهیلات برای ایجاد اشتغال به 287 نفر از مددجویان پرداخت‌شده است.

وی بابیان اینکه 351 دانش‌آموز تحت حمایت کمیته امداد آستارا 46 میلیون و 975 هزار تومان کمک‌هزینه تحصیلی دریافت کرده‌اند ادامه داد: به 65 دانشجوی تحت حمایت این نهاد هم 37 میلیون و 500 هزار تومان شهریه دانشگاه پرداخت‌شده است.

رئیس اداره کمیته امداد شهرستان آستارا افزود: مردم نیکوکار شهرستان در هشت‌ماهه سال جاری 239 میلیون و 900 هزار تومان در قالب پرداخت صدقه به نیازمندان کمک کرده‌اند.

وی برگزاری اردوهای آموزشی تربیتی جوانان، آگاه‌سازی و آموزش و ارائه خدمات به دانش‌آموزان و دانشجویان در کانون‌های فرهنگی را از دیگر فعالیت‌های این نهاد برشمرد.

 

۵ آذر ۱۳۹۷ ۰۹:۵۲
کمیته امداد |
تعداد بازدید : ۲۹۶
کد خبر : ۹۸۹

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید