دکمه موبایل منو

جزییات خبر

دوشنبه / ۲۳ مرداد ۱۳۹۶ / ۱۰:۴۰
سرویس : گیلان
کد خبر : ۱۵۶۳۲۰
گزارشگر : ۳۴
در چهار ماهه نخست امسال رقم خورد :

پرداخت 4میلیارد و 500 میلیون تومان صدقه توسط گیلانیان

(دوشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۶) ۱۰:۴۰

مردم نوعدوست گیلان در چهار ماهه امسال چهار میلیارد و 500 میلیون تومان صدقه پرداخت کرده اند که به نسبت مدت مشابه سال گذشته هفت درصد افزایش داشته است .

سرپرست توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد گیلان ضمن قدردانی از کمک و همدلی مردم نیکوکار استان با نیازمندان ، عملکرد مشارکت های مردمی در حوزه صدقه را در چهارماهه نخست امسال تشریح کرد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد ؛ محمدرضا جوادزاده ، سرپرست توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد گیلان با بیان اینکه صدقات جمع‌آوری شده برای رفع نیازهای خانواده‌های تحت حمایت در بخش‌های مختلف اشتغال، جهیزیه، مسکن، درمان ، تحصیل دانش‌آموزان و دانشجویان هزینه می‌شود ، گفت : مردم نوعدوست گیلان در چهار ماهه امسال چهار میلیارد و 500 میلیون تومان صدقه پرداخت کرده اند که به نسبت مدت مشابه سال گذشته هفت درصد افزایش داشته است .

وی با اشاره به فراهم آوردن زمینه های مشارکت حداکثری مردم به ویژه خیران در امر خدمت رسانی به محرومان که از اهداف مهم کمیته امداد است ، افزود : هم اکنون 385 هزار و یک صندوق صدقه در سطح استان گیلان توزیع و نصب شده است که مردم می توانند کمک های خود را از طریق این صندوق ها به دست نیازمندان واقعی برسانند.

 جوادزاده تعداد صندوق های بزرگ که در سطح شهر نصب شده اند را 14 هزار و 466 عدد عنوان کرد و گفت : چهار هزار و 932 صندوق متوسط در ادارات و سازمان ها و تعداد 365 هزار و 603 عدد هم در منازل سطح استان نصب شده اند.

سرپرست توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد گیلان همچنین راه اندازی صدقه پیامکی را از روش های تسهیل در پرداخت کمک های مردمی با استفاده از فناوری جدید عنوان کرد و افزود : مردم نیکوکار استان از طریق شماره گیری کد # 013* ۸۸۷۷ * که برای تمامی مشترکان اپراتور همراه اول و ایرانسل فعال است می توانند کمک های خود را برای حل مشکلات نیازمندان اهداء کنند.

شایسته ذکر است مردم نیکوکار گیلان در چهار ماهه نخست سال 95 مبلغ 34 میلیارد و 828 میلیون و 410 هزار ریال صدقه پرداخت کرده بودند.

انتهای پیام/

تعداد بازدید : ۴۸۸پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید