دکمه موبایل منو

جزییات خبر

دوشنبه / ۳۰ مرداد ۱۳۹۶ / ۱۴:۵۱
سرویس : گیلان
کد خبر : ۱۵۶۶۵۲
گزارشگر : ۶۷
در چهارماهه نخست سال جاری رقم خورد:

پرداخت بیش از 107 میلیون ریال خدمات درمانی به مددجویان آستارایی

(دوشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۶) ۱۴:۵۱

طی چهار ماهه نخست سال جاری مبلغ 602 میلیون و 952 هزار ریال توسط هزار و 102 نفر از حامیان و نیکوکاران به ایتام و فرزندان محسنین تحت حمایت این شهرستان کمک شده است.

مدیر کمیته امداد شهرستان آستارا خدمات ارائه شده به مددجویان این نهاد را در چهار ماهه نخست سال جاری تشریح کرد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد  ؛ رحمت الله رجبی ، مدیر کمیته امداد شهرستان آستارا با قدردانی از کمک های مادی و معنوی مردم نوعدوست شهرستان گفت : طی چهار ماهه نخست سال جاری مبلغ 602 میلیون و 952 هزار ریال توسط هزار و 102 نفر از حامیان و نیکوکاران به ایتام و فرزندان محسنین تحت حمایت این شهرستان کمک شده است.

وی با اشاره به پرداخت 107 میلیون و 778 هزار ریال هزینه درمانی به مددجویان در چهار ماهه امسال ، افزود : هزار و 792 نفر از مددجویان آستارایی از این خدمات بهره مند شده اند .

رجبی پرداخت هزینه های فرهنگی و تحصیلی به دانش آموزان، طلاب و دانشجویان تحت حمایت این شهرستان را از دیگر برنامه های انجام شده در چهار ماهه نخست سال جاری عنوان کرد و گفت : مبلغ 503 میلیون و 395 هزار ریال برای هزینه های تحصیلی 534 نفر از دانش آموزان، طلاب و دانشجویان پرداخت شده است.

مدیر کمیته امداد شهرستان آستارا تعداد وام های قرض الحسنه به مددجویان را در چهار ماهه سال جاری 68 مورد اعلام کرد و افزود : برای این امر مبلغ یک میلیارد و 150 میلیون ریال اعتبار صرف شده است.

وی همچنین به پرداخت چهار فقره وام خودکفایی برای ایجاد اشتغال مددجویان اشاره کرد و گفت : یک میلیارد و 150 میلیون ریال برای اشتغال این مددجویان پرداخت شد.

رجبی افزود : طی چهارماهه نخست سال جاری مبلغ 6 میلیارد و 396 میلیون و 420 هزار ریال مستمری به حساب  2 هزار و 684 خانوار تحت حمایت (طرح شهیدرجائی و عادی) واریز شده است .

مدیر کمیته امداد شهرستان آستارا کمک های جمع آوری شده صندوق صدقات را در چهار ماهه نخست سال جاری مبلغ یک میلیارد و 70 میلیون و 297 هزار ریال اعلام کرد و گفت : این مبالغ از 13 هزار و 342 صندوق صدقه جمع آوری شده است.

وی با اشاره به پرداخت 2 میلیارد و 278 میلیون و 715 هزار ریال زکات توسط مردم گیلان در چهار ماهه نخست سال جاری ، افزود : یک میلیارد و 462 و 726 هزار ریال هم برای بیمه تامین اجتماعی مددجویان پرداخت شده است .

رجبی  پرداخت چهار فقره کمک هزینه خرید جهیزیه به نوعروسان و هدیه ازدواج پسران به مبلغ 74 میلیون 343 هزار ریال ، احداث و خرید 2 واحد مسکن مددجویی به مبلغ 85 میلیون ریال ، کمک به ساخت و تعمیرات مسکن مددجوئی و طرح مقاوم سازی 2 واحد به مبلغ 211 میلیون و 672 هزار ریال ، از دیگر اقدامات انجام شده در چهارماهه امسال بوده است.

انتهای پیام


تعداد بازدید : ۳۵۲پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید