دکمه موبایل منو

جزییات خبر

یکشنبه / ۵ شهریور ۱۳۹۶ / ۰۹:۴۲
سرویس : گیلان
کد خبر : ۱۵۶۸۳۴
گزارشگر : ۶۷
در چهار ماهه نخست امسال رقم خورد

کمک 2 میلیارد ریالی حامیان به ایتام تحت حمایت

(یکشنبه ۵ شهریور ۱۳۹۶) ۰۹:۴۲

طی چهار ماهه نخست سال جاری دو میلیارد و 145میلیون و 673 هزار ریال توسط هزار و 404 نفر از حامیان و نیکوکاران به ایتام و فرزندان محسنین تحت حمایت شهرستان بندرانزلی کمک شده است.

مدیر کمیته امداد شهرستان بندرانزلی خدمات ارائه شده به مددجویان این نهاد در چهار ماهه نخست سال جاری را تشریح کرد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد  ؛ حسن کاوش ، مدیر کمیته امداد شهرستان بندرانزلی با قدردانی از کمک های مادی و معنوی مردم نوعدوست شهرستان گفت :  طی چهار ماهه نخست سال جاری دومیلیارد و 145میلیون و 673 هزار ریال توسط هزار و 404 نفر از حامیان و نیکوکاران به ایتام و فرزندان محسنین تحت حمایت این شهرستان کمک شده است.

وی با اشاره به اینکه هم اکنون 277 نفر از ایتام و فرزندان محسنین تحت حمایت کمیته امداد در بندرانزلی هستند ، افزود : ایتام فرزندان بدون سرپرستی هستند که از نعمت پدر یا مادر محروم هستند و فرزندان محسنین کسانی هستند که دارای سرپرست هستند اما سرپرست آنها از کار افتاده، دارای بیماری صعب‌العلاج، زندانی و یا تمکن مالی ندارند که برای رفع مشکلات خود نیازمند حمایت و کمک‌های مردمی هستند.

کاوش همچنین به کمک مجتمع رفاهی بانک ملت به نیازمندان تحت حمایت این شهرستان خبر داد و گفت : مجتمع رفاهی بانک ملت مبلغ 500 میلیون ریال در قالب خرید لوازم ضروری منزل شامل یخچال ، اجاق گاز،کولر، مبل ، فرش ، پتو برای کمک به محرومان اهداء کرده است.

 مدیر کمیته امداد شهرستان بندرانزلی به میزان کمک های مردمی به مرکز نیکوکاری بندرانزلی در چهارماهه نخست امسال هم اشاره کرد و افزود : مردم نوعدوست بندرانزلی طی این مدت مبلغ 275 میلیون و 860 هزار ریال از طریق مرکز نیکوکاری به نیازمندان کمک کرده اند.

 وی گفت : کمک های جمع آوری شده صندوق صدقات در چهار ماهه نخست سال جاری مبلغ دو میلیارد و 561 میلیون و 474 هزار ریال بوده است.

شایسته ذکر است سه هزار و 965 نفر تحت حمایت کمیته امداد بندرانزلی از خدمات معیشتی ، فرهنگی ، درمانی ، اجتماعی و توانمندسازی برخوردار هستند.

 انتهای پیام

 

 

 

تعداد بازدید : ۴۰۳پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید