دکمه موبایل منو

جزییات خبر

شنبه / ۱۱ شهریور ۱۳۹۶ / ۱۵:۳۶
سرویس : گیلان
کد خبر : ۱۵۷۱۰۰
گزارشگر : ۶۷

کمک 217 میلیون تومانی گیلانی‌ها به نیازمندان در عید قربان

(شنبه ۱۱ شهریور ۱۳۹۶) ۱۵:۳۶

مردم نیکوکار گیلان امسال در عید سعید قربان 217 میلیون تومان برای کمک به نیازمندان اهداء کردند که این رقم نسبت به سال گذشته 68 درصد افزایش داشته است.

سرپرست توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد گیلان با قدردانی از کمک های نقدی و غیرنقدی نیکوکاران ، اقدامات این نهاد را در عید سعید قربان تشریح کرد.  

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، محمدرضا جوادزاده، سرپرست توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد گیلان گفت: مردم نیکوکار گیلان امسال در عید سعید قربان 217 میلیون تومان برای کمک به نیازمندان اهداء کردند که این رقم نسبت به سال گذشته 68 درصد افزایش داشته است.

 وی افزود : کمک های مردم شامل 257 راس گوسفند زنده به وزن سه هزار و 520 کیلو گرم و به ارزش 146 میلیون تومان و 398 کیلو گوشت گرم به ارزش 70 میلیون تومان  بوده است .

سرپرست توسعه مشارکتهای مردمی کمیته امداد گیلان افزود : مردم نیکوکار گیلان همچنین دوراس گاو زنده به وزن 154 کیلو گرم و به ارزش 16 میلیون تومان برای کمک به نیازمندان به این نهاد اهداء کردند .

 جوادزاده با بیان اینکه 23 اداره کمیته امداد در سطح استان و همچنین 18 مرکز نیکوکاری کمک ها و نذورات مردمی در عید قربان را جمع آوری کردند گفت : کمک های جمع آوری شده در کوتاه ترین زمان ممکن بین هشت هزار و 320 خانوار توزیع شد. 

 وی افزود : مردم نیکوکار گیلان می توانند با شماره گیری #13*8877*  کمک های خود را از طریق تلفن همراه به نیازمندان و ایتام اهداء کنند.

 شایسته ذکر است مردم نیکوکار گیلان در عید قربان سال گذشته مبلغ 160 میلیون تومان به نیازمندان استان کمک کرده بودند.

انتهای پیام

 

 

تعداد بازدید : ۷۶۵پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید