دکمه موبایل منو

جزییات خبر

سه شنبه / ۲۲ خرداد ۱۳۹۷ / ۱۱:۰۳
سرویس : گیلان
کد خبر : ۱۶۲۳۲۵
گزارشگر : ۶۷
در ماه مبارک رمضان محقق شد

کمک حدودیک میلیارد تومانی نیکوکاران گیلانی به ایتام و فرزندان محسنین

(سه شنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۷) ۱۱:۰۳

حامیان و نیکوکاران در ماه مبارک رمضان حدودیک میلیارد تومان به‌صورت نقدی به ایتام و فرزندان محسنین کمک کردندکه نسبت به مدت زمان مشابه سال گذشته 50درصد افزایش داشته است.

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد گیلان گزارشی از کمک‌های حامیان در ماه مبارک رمضان ارائه داد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد ، محمدرضا جواد زاده ، معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد گیلان با قدردانی از کمک‌های مردم نوع‌دوست استان به ایتام و فرزندان محسنین گفت : ‌مشکلاتی مانند مسکن،‌ پوشاک،‌ تغذیه،‌ مسائل آموزشی و بهداشتی ازجمله مواردی است که اقشار آسیب‌پذیر به‌ویژه ایتام و فرزندان محسنین در آن به‌شدت نیازمند مساعدت دستگاه‌ها و خیران هستند.

وی بابیان اینکه در حال حاضر پنج هزار یتیم و هفت هزار فرزند محسنین تحت حمایت کمیته امداد گیلان هستند افزود :  28 هزار نیکوکار حمایت این ایتام و فرزندان محسنین را به عهده‌دارند که کمک‌های خود را به‌صورت نقدی و غیر نقدی به‌حساب آن‌ها واریز می‌کنند .

جواد زاده با اشاره به افزایش 45درصدی کمک‌های نیکوکاران به ایتام و فرزندان محسنین در ماه مبارک رمضان گفت : در ماه ضیافت الهی سه هزار و 255نیکوکار ، حامی هزار و 800یتیم و هزار و 500فرزند محسنین شدندواین درحالی است که دوهزار نفر از فرزندان محسنین هنوز فاقد حامی هستند که خیران می توانند با پرداخت حداقل 30هزار تومان درماه از آن ها حمایت کنند .

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد گیلان افزود : حامیان و نیکوکاران در ماه مبارک رمضان حدود یک میلیارد تومان به‌صورت نقدی به ایتام و فرزندان محسنین کمک کردند .

وی برپایی صد سفره افطاری با مشارکت خیران در استان، توزیع هزار و 350 پرس غذای گرم بین نیازمندان، اهداء هزار و 500سبد غذایی به خانوارهای تحت حمایت کمیته امداد را ازجمله برنامه‌های ماه مبارک رمضان عنوان کرد و ادامه داد: اجرای174 مورد طرح مفتاح الجنه ، اجرای برنامه شوق دیدار و ملاقات گروهی و انفرادی هزار نفر از حامیان با ایتام از دیگر برنامه‌هایی است که در ماه مبارک رمضان اجرا شد.

جوادزاده با اشاره به درپیش بودن عید سعید فطر و اعلام آمادگی کمیته امداد برای جمع آوری زکات فطریه گفت: مردم نیکوکار گیلان می توانند زکات فطریه خودرا از طریق پایگاه های کمیته امداد مستقر در سراسر استان و سطح مساجد و یا با شماره گیری   #5*5*013*8877*   برای کمک به نیازمندان واقعی اهداء کنند.

انتهای پیام


کمیته امداد
تعداد بازدید : ۳۳۹

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید