دکمه موبایل منو

جزییات خبر

یکشنبه / ۲۷ خرداد ۱۳۹۷ / ۱۲:۳۱
سرویس : گیلان
کد خبر : ۱۶۲۴۶۶
گزارشگر : ۸۳
در دوماهه سال جاری محقق شد

پرداخت بیش از یک میلیارد تومان صدقه توسط گیلانیان

(یکشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۷) ۱۲:۳۱

مردم نیکوکار استان گیلان از فروردین‌ماه تا نیمه خردادماه سال جاری یک میلیارد و 810 میلیون و 255 هزار تومان در قالب صدقه به نیازمندان کمک کرده‌اند.

معاون مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان گیلان گزارشی از میزان پرداخت صدقه توسط گیلانیان در سال جاری ارائه داد.
به گزارش سایت خبری کمیته امداد، ، محمدرضا جواد زاده ، معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد گیلان با قدردانی از کمک‌های مادی و معنوی مردم استان به نیازمندان گفت: از ابتدای فروردین‌ماه تا نیمه خرداد سال جاری یک  میلیارد و 810 میلیون و 255 هزار تومان صدقه توسط مردم نوع‌دوست گیلان پرداخت‌شده است افزود : صدقه جمع‌آوری‌شده در بخش‌های درمانی ، معیشتی ، مسکن ، آموزش و دیگر موارد ضروری برای نیازمندان هزینه شده است.

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد گیلان با اشاره به اینکه صدقات جمع‌آوری‌شده در هر محل صرف امور نیازمندان همان محل و منطقه می‌شود گفت: مردم نیکوکار استان می‌توانند از طریق روش‌های نوین با شماره‌گیری کد *8877*013# برای پرداخت صدقه اقدام کنند.

جواد زاده با تأکید بر اینکه هدف کمیته امداد ارائه خدمت بیشتر به محرومان و زدودن چهره فقر از کشور است افزود : مشارکت بیشتر خیران می‌تواند این امر مهم را با سرعت بیشتری تحقق بخشد و با توجه به مشکلات اقتصادی و تبلیغات سوء علیه این نهاد توسط رسانه‌ها و شبکه‌های معاند، خوشبختانه شاهد افزایش اعتماد عمومی و مشارکت‌های مردمی نسبت به کمیته امداد هستیم.

انتهای پیام
کمیته امداد
تعداد بازدید : ۲۸۵

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید