دکمه موبایل منو

جزییات خبر

دوشنبه / ۲ مهر ۱۳۹۷ / ۱۳:۵۵
سرویس : گیلان
کد خبر : ۱۶۴۱۹۱
گزارشگر : ۸۳
مدیرکل کمیته امداد گیلان مطرح کرد

توزیع 8 هزار بسته تحصیلی بین دانش آموزان نیازمند گیلانی

(دوشنبه ۲ مهر ۱۳۹۷) ۱۳:۵۵

با فرارسیدن سال جدید تحصیلی و با کمک‌های جمع‌آوری‌شده در مرحله اول جشن عاطفه‌ها و همچنین از منابع امدادی هشت هزار بسته تحصیلی هریک به ارزش حدود 300 هزار تومان تهیه و بین دانش آموزان نیازمند گیلانی توزیع شد.

مدیرکل کمیته امداد استان گیلان با حضور در تعدادی مدارس سطح شهر رشت ضمن تبریک آغاز سال جدید تحصیلی برخی اقدامات این نهاد در حوزه فرهنگی و حمایتی را تشریح کرد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، علیرضا محمدی، مدیرکل کمیته امداد گیلان بابیان اینکه علم و دانش دو بالی هستند که انسان می‌تواند با آن‌ها به سمت سعادت و موفقیت پرواز کند گفت: هر دانشی که انسان فرامی‌گیرد در رفتار او نمود پیدا می‌کند و از کردار بسیاری از افراد می‌توان به میزان علم آن‌ها پی برد.

 وی با تأکید بر اینکه بسیاری از خانواده‌ها ازنظر اقتصادی در سطح پایینی هستند اما فرزندان باهوش دارند افزود: شما دانش آموزان اگر امکانات کمی هم در اختیار داشته باشید باید به اهداف عالی و بلندمدت فکر کنید و تا رسیدن به آن‌ها، احساس شکست و دلسردی نکنید.

 محمدی با قدردانی از مشارکت و حضور گسترده مردم استان در مرحله اول جشن عاطفه‌ها گفت: مردم نوع‌دوست و نیکوکار استان در مرحله اول جشن عاطفه‌ها و در یک برآورد نهایی تا پایان شهریور ماه سال جاری یک میلیارد و 215 میلیون تومان برای کمک به دانش آموزان بی‌بضاعت و کم‌بضاعت در قالب کمک‌های نقدی و غیر نقدی اهداء کردند.

مدیرکل کمیته امداد گیلان بابیان اینکه از مبالغ جمع‌آوری‌شده 215 میلیون تومان نقدی و یک میلیارد تومان در قالب کالا و غیر نقدی بوده است افزود: با فرارسیدن سال جدید تحصیلی و با کمک‌های جمع‌آوری‌شده و همچنین از منابع امدادی هشت هزار بسته تحصیلی هریک به ارزش حدود 300 هزار تومان بین دانش آموزان نیازمند گیلانی توزیع شد.

 محمدی با اشاره به اینکه مرحله دوم جشن عاطفه‌ها 11 مهرماه سال جاری در سطح مدارس سراسر استان برگزار می‌شود، افزود: دانش آموزان و اولیاء آن‌ها کمک‌های خود را در قالب 339 هزار پاکت نیکوکاری توزیع‌شده در سطح مدارس به همنوعان خود اهداء می‌کنند و کمک‌های جمع‌آوری‌شده به تشخیص مدیران مدارس صرف امور تحصیلی دانش آموزان بی‌بضاعت و کم‌بضاعت می‌شود.

 وی بابیان اینکه جمع‌آوری کمک‌های مردمی تا پایان مهرماه سال جاری ادامه دارد یادآور شد: مردم نوع‌دوست گیلان می‌توانند کمک‌های خود را به‌صورت حضوری به دفاتر کمیته‌های امداد در سراسر استان و یا با شماره‌گیری کد *8877*013# و همچنین شماره تلفن گویای 0968877 و نرم‌افزار سکه برای کمک به دانش آموزان و دانشجویان بی‌بضاعت و کم‌بضاعت اهداء کنند.

انتهای پیام

کمیته امداد
تعداد بازدید : ۳۱۴

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید