دکمه موبایل منو

جزییات خبر

پنج شنبه / ۱۲ مهر ۱۳۹۷ / ۱۱:۰۸
سرویس : گیلان
کد خبر : ۱۶۴۳۸۲
گزارشگر : ۸۳
فرمانده لشکر ۱۶ عملیاتی سپاه قدس گیلان:

امدادگران کمیته امداد مدافع محرومان و سربازان محرومیت‌زدایی هستند

(پنج شنبه ۱۲ مهر ۱۳۹۷) ۱۱:۰۸

پاداش خدمت برای رفع مشکلات محرومان کمتر از پاداش خدمت برای امنیت کشور و حریم دین اسلام نیست و همگان باید تلاش کنیم تا طبق وصیت شهدا برای رفع فقر و حل مشکلات اقشار محروم جامعه گام برداریم.

فرمانده لشکر ۱۶ عملیاتی سپاه قدس گیلان در جمع امدادگران کمیته امداد استان برخی اقدامات دشمن برای ناامن کردن کشور و همچنین رشادت‌های شهدای دفاع مقدس و مدافع حرم را تشریح کرد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، سردار محمدعلی حق‌بین فرمانده لشکر ۱۶ عملیاتی سپاه قدس گیلان بابیان برخی اهداف دشمنان برای ناامن کردن کشور ایران گفت: دشمنان اسلام و ایران باید بدانند که ما نسبت به اهداف شوم آن‌ها آگاهی کامل داریم و همواره هدفی را که برای حمله به مرزها و خاک میهن اسلامی رقم می‌زنند در نطفه خفه می‌کنیم.

وی بابیان اینکه امدادگران کمیته امداد در خط مقدم خدمت‌رسانی به محرومان هستند افزود: خدمت به اقشار ضعیف جامعه نوعی عبادت و رفع مشکلات و فراهم آوردن شرایط مناسب زندگی برای آن‌ها جهاد درراه خدا است.

فرمانده لشکر ۱۶ عملیاتی سپاه قدس گیلان به شکست دشمن در سوریه اشاره کرد و ادامه داد: بسیاری از جوانان گیلانی برای دفاع از امنیت و جلوگیری از ورود دشمنان به مرز ایران اسلامی از جان خود گذشتند و ما امروز وظیفه‌داریم تا علاوه بر حفظ آن، در جهت استمرار این حرکت در خارج از مرزهای میهن اسلامی کوشا باشیم.

سردار حق‌بین افزود: پاداش خدمت برای رفع مشکلات محرومان کمتر از پاداش خدمت برای امنیت کشور و حریم دین اسلام نیست و همگان باید تلاش کنیم تا طبق وصیت شهدا برای رفع فقر و حل مشکلات اقشار محروم جامعه گام برداریم.

وی با تأکید بر اینکه امروز بیشتر از هرزمان دیگری به وحدت و همدلی نیازمند هستیم گفت: از ثمرات احسان، رفع کدورت‌ها، حذف دشمنی‌ها و به وجود آوردن فضایی است که همه از احساس یکرنگی و همدلی لذت می‌برند و این اندیشه که انسان در افق دیدش بندگان خدا را نیز جای دهد، برخاسته از طبعی عالی است که خداوند به امدادگران کمیته امداد ارزانی داشته است.

انتهای پیام

کمیته امداد
تعداد بازدید : ۲۶۹

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید