دکمه موبایل منو

جزییات خبر

شنبه / ۱۴ مهر ۱۳۹۷ / ۱۱:۳۴
سرویس : گیلان
کد خبر : ۱۶۴۳۹۸
گزارشگر : ۸۳
مدیرکل کمیته امداد گیلان خبر داد

اعزام 300 مددجوی گیلانی به پیاده‌روی اربعین حسینی

(شنبه ۱۴ مهر ۱۳۹۷) ۱۱:۳۴

طرح شوق زیارت باهدف تقویت و ارتقای باورهای دینی و روحیه خودباوری و ترویج سبک زندگی اسلامی اجرا می‌شود.

مدیرکل کمیته امداد گیلان گزارشی از نحوه اجرای طرح شوق زیارت و اعزام مددجویان به پیاده‌روی اربعین ارائه داد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، علیرضا محمدی، مدیرکل کمیته امداد گیلان بابیان اینکه یکی از طرح‌های تأثیرگذار و موفق در این نهاد اجرای طرح شوق زیارت است گفت: این طرح باهدف تقویت و ارتقای باورهای دینی و روحیه خودباوری و ترویج سبک زندگی اسلامی اجرا می‌شود.

وی با اشاره به اینکه مددجویانی که تاکنون موفق به زیارت حرم امام حسین (ع) نشده‌اند به کربلای معلا اعزام می‌شوند افزود: این مددجویان با مساعدت مالی خیران و نیکوکاران به این سفر معنوی می‌روند.

محمدی از اعزام 300 نفر از مددجویان گیلانی به کربلای معلا در ایام اربعین حسینی خبر داد و گفت: مددجویانی که دارای گذرنامه هستند و ویزای سفر اربعین را دریافت کرده باشند با مراجعه به حوزه فرهنگی کمیته امداد محل سکونت خود از کمک‌هزینه این سفر معنوی بهره‌مند می‌شوند.

مدیرکل کمیته امداد گیلان بابیان اینکه پیاده‌روی اربعین یک فعالیت مؤثر و ماندگار برای ترویج و توسعه فرهنگ ناب حسینی است افزود: کمک‌هزینه این سفر معنوی به‌تناسب مسافت و شرایط مددجویان از 300 تا 400 هزار تومان برای هر نفر پیش‌بینی‌شده است.

وی با اشاره به اعزام 787 نفر از مددجویان گیلانی به مشهد مقدس از ابتدای سال جاری تاکنون خبر داد و گفت: این مددجویان با مساعدت خیران برای اولین بار به زیارت حرم ملکوتی امام رضا (ع) اعزام شدند.

محمدی بابیان اینکه طبق برنامه‌ریزی انجام‌شده قرار است دو هزار و 500 نفر از مددجویان گیلانی تا پایان سال جاری به مشهد مقدس و عتبات عالیات اعزام شوند افزود: این مهم با کمک خیران و نیکوکاران محقق خواهد شد.

 وی گفت: خیران می‌توانند با شماره‌گیری کد *8877*013# و انتخاب گزینه شوق زیارت برای کمک به اعزام این مددجویان اقدام کنند.

انتهای پیام

کمیته امداد
تعداد بازدید : ۴۰۴

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید