دکمه موبایل منو

جزییات خبر

دوشنبه / ۱۰ دی ۱۳۹۷ / ۱۳:۵۹
سرویس : گیلان
کد خبر : ۱۶۵۹۳۷
گزارشگر : ۸۳
مدیرکل کمیته امداد گیلان:

برنامه‌ریزی صحیح و اصولی عامل افزایش جذب و تقویت کمک‌های خیران است

(دوشنبه ۱۰ دی ۱۳۹۷) ۱۳:۵۹

مهم‌ترین هدف حوزه توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد جذب کمک‌های مردمی به‌ویژه خیران و نیکوکاران برای کمک به حل مشکلات نیازمندان و به دنبال آن جلب اعتماد مردم به این نهاد است.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، عباس اهرابی، مدیرکل کمیته امداد استان گیلان با گرامیداشت حماسه 9 دی و حضور پررنگ و کوبنده مردم ایران در راهپیمایی گفت: حضور گسترده و با بصیرت گیلانیان در راهپیمایی 8 دی و یک روز جلوتر از کشور نشان‌دهنده آگاهی و بصیرت آن‌ها بود که مشت محکمی بر دهان کج‌اندیشان و بدگویان زد.

وی بابیان اینکه دشمنان و فتنه گران به دنبال براندازی نظام اسلامی هستند افزود: دشمنان نظام اسلامی همواره ترور فرهنگی و اعتقادی مردم ایران را در دستور کار قرار داده‌اند و برای رسیدن به هدف خود نیز هزینه‌های گزافی را متحمل شده‌اند اما قدرت ایران و نظام اسلامی مانع از رسیدن دشمنان به اهداف خود شده و می‌شود.

 اهرابی با اشاره به فرموده حضرت امام خمینی (ره) که صاحبان اصلی نظام اسلامی پابرهنگان و مستضعفان هستند تأکید کرد: مهم‌ترین هدف حوزه توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد جذب کمک‌های مردمی به‌ویژه خیران و نیکوکاران برای کمک به حل مشکلات نیازمندان و به دنبال آن جلب اعتماد مردم به این نهاد است.

مدیرکل کمیته امداد گیلان بابیان اینکه امدادگران باید با برنامه‌ریزی صحیح و اصولی اعتماد مردم و خیران را جذب و تقویت کنند تصریح کرد: یکی از مهم‌ترین عامل برای رسیدن به اعتماد عمومی داشتن برخورد درست و همچنین انعکاس هزینه کرد کمک‌های حامیان و خیران است.

وی بابیان اهمیت جایگاه حامیان و خیران در کمیته امداد خاطرنشان کرد: جذب کمک‌های حامیان و نیکوکاران نیازمند داشتن سواد و علم در نوع گفتار و رفتار است زیرا بازخورد رفتار درست اجتماعی در حمایت حامیان و خیران نمود پیدا می‌کند.

اهرابی در پایان با قدردانی از تلاش‌های امدادگران کمیته امداد به‌ویژه حوزه مشارکت‌ها و اکرام ایتام خواستار ارتباط بیشتر با حامیان و نیکوکاران برای حل مشکلات نیازمندان شد.

انتهای پیام

کمیته امداد
تعداد بازدید : ۸۸۵

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید