جزییات خبر

یکشنبه / ۱۳ مرداد ۱۳۹۸ / ۰۹:۲۹
سرویس : گیلان
کد خبر : ۱۶۹۹۵۱
گزارشگر : ۸۳
در چهارماهه سال جاری محقق شد؛

پرداخت بیش از 4 میلیارد تومان صدقه توسط گیلانیان

(یکشنبه ۱۳ مرداد ۱۳۹۸) ۰۹:۲۹

مردم نیکوکار استان گیلان در چهارماهه سال جاری چهار میلیارد و 194 میلیون و 668 هزار تومان در قالب صدقه به نیازمندان کمک کرده‌اند.

 به گزارش سایت خبری کمیته امداد، محمدرضا جواد زاده، معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد گیلان با قدردانی از کمک‌های مادی و معنوی مردم استان به نیازمندان گفت: در حال حاضر 336 هزار صندوق بزرگ، متوسط و کوچک در سطح استان نصب‌شده است.

وی بابیان اینکه در چهارماهه سال جاری چهار میلیارد و 194 میلیون و 668 هزار تومان در قالب صدقه به نیازمندان کمک کرده‌اند افزود: صدقه جمع‌آوری‌شده در بخش‌های درمانی، معیشتی، مسکن، آموزش و دیگر موارد ضروری برای نیازمندان هزینه شده است.

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد گیلان با اشاره به اینکه صدقات جمع‌آوری‌شده در هر محل صرف امور نیازمندان همان محل و منطقه می‌شود گفت: صدقه جمع‌آوری‌شده مبلغ سه میلیارد و 854 میلیون و 640 هزار تومان به‌صورت نقدی و 340 میلیون و 28 هزار تومان هم به‌صورت غیر نقدی و در قالب اهداء کالا بوده است.

جواد زاده خاطرنشان کرد: مردم نوع‌دوست و نیکوکاران می‌توانند کمک‌های خود را به‌صورت حضوری به دفاتر کمیته امداد در سراسر استان و یا با شماره‌گیری کد *8877*013#  کمک‌های خود را برای کمک نیازمندان اهداء کنند.

وی با تأکید بر اینکه هدف کمیته امداد ارائه خدمت بیشتر به محرومان و زدودن چهره فقر از کشور است افزود: مشارکت بیشتر خیران می‌تواند این امر مهم را با سرعت بیشتری تحقق بخشد و با توجه به مشکلات اقتصادی ، خوشبختانه شاهد افزایش اعتماد عمومی و مشارکت‌های مردمی نسبت به کمیته امداد هستیم.

شایسته ذکر است مراکز نیکوکاری در مساجد محلات سراسر گیلان هم آماده جمع‌آوری کمک‌های مردمی برای حل مشکلات محرومان است.

انتهای پیام

کمیته امداد
تعداد بازدید : ۸۳۱
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید