جزییات خبر

پنج شنبه / ۱۷ مرداد ۱۳۹۸ / ۱۱:۰۵
سرویس : گیلان
کد خبر : ۱۷۰۰۶۱
گزارشگر : ۸۳
به مناسبت روز خبرنگار؛

تبریک مدیرکل کمیته امداد گیلان به خبرنگاران

(پنج شنبه ۱۷ مرداد ۱۳۹۸) ۱۱:۰۵

مدیرکل کمیته امداد گیلان در پیامی روز خبرنگار را به خبرنگاران و اصحاب رسانه تبریک گفت و از زحمات چندین ساله ی آن ها برای انعکاس عملکرد این نهاد و همچنین مشکلات محرومان قدردانی کرد .

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، عباس اهرابی، مدیرکل کمیته امداد گیلان به مناسبت فرارسیدن روز خبرنگار،طی پیامی  این روز را به خبرنگاران و اصحاب رسانه تبریک گفت و از زحمات چندین ساله ی آن ها برای انعکاس عملکرد این نهاد و همچنین مشکلات محرومان قدردانی کرد .

ن والقلم و مایسطرون

آن گاه که خداوند به سلاح تو قسم یاد کرد

خبرنگاران وجدان بیدار جهان و تصویرگر زمان خویش هستند ، مسئولیت، امانتداری ، تعهد، دلسوزی و نگاشتن واقعیت از وظایف خطیر خبرنگاران است.

بی شک ارائه تصویر درست از مشکلات جامعه و نظارت بر عملکرد سازمان ها از کارکرد بی بدیل و غیرقابل انکار اصحاب رسانه است .

چه زیبا فرمودند پیامبر صلح و دوستی که «حق را بگو و در راه خدا از ملامت هیچ ملامت گری نهراس»  از همین روست که حق گویی و مطالبه گری حق توسط خبرنگاران ، مجاهدتی عظیم و فداکاری فرهنگی محسوب می شود که باید قدردان آن بود.

 ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای اصحاب رسانه به ویژه شهید محمود صارمی، 17 مرداد ماه «روز خبرنگار » روز باشکوه تلاشگران عرصه اندیشه و قلم را به حضور همه خبرنگاران پرتلاش تبریک عرض نموده . جد و جهد همه شما فرهیختگان را در برافروختن چراغ اطلاع رسانی ارج می نهم .

 از ایزد منان تداوم عزت و اهتمام مسئولانه شما را در روایت حق و دستیابی به قله های پیشرفت و آرمان های ارزشمند انقلاب اسلامی آرزومندم

انتهای پیام.

 

کمیته امداد
تعداد بازدید : ۷۳۰
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید