جزییات خبر

شنبه / ۱۹ مرداد ۱۳۹۸ / ۱۱:۲۷
سرویس : گیلان
کد خبر : ۱۷۰۰۷۹
گزارشگر : ۸۳
معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد گیلان خبر داد:

آمادگی 100پایگاه و 80 مرکز نیکوکاری برای جمع‌آوری نذورات مردم در استان

(شنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۸) ۱۱:۲۷

صد پایگاه ثابت و سیار و همچنین هشتاد مرکز نیکوکاری برای دریافت نذورات و قربانی نیکوکاران در روز عید سعید قربان در سراسر گیلان مستقر است که این پایگاه‌ها در مصلاهای نماز عید قربان، میدان‌های اصلی شهرستان‌ها، دفاتر کمیته امداد در سراسر استان برای جمع‌آوری نذورات مردمی برپا می‌شوند.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، محمدرضا جواد زاده، معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد گیلان با قدردانی از کمک‌های بی‌منت مردم در مناسبت‌های مختلف سال به نیازمندان گفت: مردم نیکوکار استان امسال نیز همانند سال‌های گذشته در عید سعید قربان نذورات خود را برای کمک به نیازمندان به کمیته امداد اهداء می‌کنند.

وی بابیان اینکه کمیته امداد گیلان آمادگی دارد علاوه بر جمع‌آوری نذورات غیر نقدی مردم شامل گوسفند زنده و گوشت گرم و توزیع آن بین نیازمندان، نذورات نقدی آن‌ها را نیز دریافت کند افزود: پس از دریافت نذورات نقدی نسبت به خرید، ذبح و توزیع گوشت قربانی میان نیازمندان در کوتاه‌ترین زمان ممکن اقدام می‌شود.

جواد زاده از برپایی صد پایگاه ثابت و سیار برای دریافت نذورات و قربانی نیکوکاران در روز عید سعید قربان در سراسر گیلان خبر داد و گفت: این پایگاه‌ها در مصلاهای نماز عید قربان، میدان‌های اصلی شهرستان‌ها، دفاتر کمیته امداد در سراسر استان برای جمع‌آوری نذورات مردمی برپا می‌شوند.

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد گیلان با اشاره به فعالیت 80 مرکز نیکوکاری در استان افزود: پایگاه‌های مستقر در مراکز نیکوکاری در سطح محله‌ها و مساجد هم آماده دریافت نذورات قربانی مردم و توزیع آن بین نیازمندان همان محله است.

وی تصریح کرد: ایتام وزنان سرپرست خانوار و همچنین مددجویان مبتلابه سوءتغذیه در اولویت دریافت نذورات قربانی امسال قرار دارند.

 جواد زاده بابیان اینکه پایگاه‌های مستقر در مساجد و مصلاهای برپایی دعای عرفه در روز عرفه نیز آماده دریافت نذورات نقدی مردم هستند ادامه داد: مردم نیکوکار گیلان همچنین می‌توانند با شماره‌گیری #013*8877* کمک‌های نقدی خود را برای خرید و ذبح گوسفند از طریق تلفن همراه به نیازمندان و ایتام اهداء کنند و یا نذورات خود را به شماره‌حساب 0109352176004 نزد بانک ملی شعبه حشمت رشت واریز کنند.

 شایسته ذکر است شماره تماس‌های 01333365607 و 33365791 آماده پاسخگویی به سؤالات مردم نیکوکار است.

انتهای پیام

کمیته امداد
تعداد بازدید : ۷۴۴
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید