جزییات خبر

شنبه / ۲۶ مرداد ۱۳۹۸ / ۱۲:۳۲
سرویس : گیلان
کد خبر : ۱۷۰۱۸۹
گزارشگر : ۸۳
معاون مشارکت کمیته امداد گیلان خبر داد:

کمک بیش از سه میلیارد تومانی مردم گیلان در عید قربان به نیازمندان

(شنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۸) ۱۲:۳۲

مردم نیکوکار گیلان امسال در عید سعید قربان سه میلیارد و 340 میلیون تومان برای کمک به نیازمندان استان به کمیته امداد اهدا کردند که این کمک‌ها در قالب نقدی و غیر نقدی شامل گوشت گرم و گوسفند زنده بوده است.

 به گزارش سایت خبری کمیته امداد، محمدرضا جوادزاده، معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد گیلان با قدردانی از کمک‌های بی‌منت مردم در مناسبت‌های مختلف به نیازمندان گفت: مردم نیکوکار و نوع‌دوست گیلان امسال در عید سعید قربان کمک‌های خود را از طریق صد ایستگاه و 80 مرکز نیکوکاری در سطح محله‌ها و مساجد به دست نیازمندان واقعی رساندند.

وی مبلغ کمک‌های جمع‌آوری‌شده در عید قربان سال جاری را سه میلیارد و 340 میلیون تومان اعلام کرد و افزود: این کمک‌ها در قالب نقدی و غیر نقدی شامل گوشت گرم و گوسفند زنده بوده است.

جوادزاده بابیان اینکه کمک‌های مردم شامل 210 میلیون تومان به‌صورت نقدی و سه میلیارد و 130 میلیون تومان هم به‌صورت غیر نقدی در قالب اهداء گوشت گرم و گوسفند زنده بوده است ادامه داد: 39 هزار و 500 کیلو گوشت گرم توسط مردم نیکوکار گیلان به نیازمندان اهداء شد.

معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد گیلان بابیان اینکه کمک‌های جمع‌آوری‌شده در کوتاه‌ترین زمان ممکن بین حدود 50 هزار خانوار تحت حمایت این نهاد توزیع شد تصریح کرد: توزیع کمک‌ها با اولویت قرار دادن ایتام، فرزندان محسنین وزنان سرپرست خانوار و بیماران انجام شد.

 وی افزود: مردم نیکوکار گیلان می‌توانند همواره با شماره‌گیری کد #1*8877* کمک‌های خود را از طریق تلفن همراه به نیازمندان و ایتام اهداء کنند.

 شایسته ذکر است شماره تماس‌های 01333365607 و 33365791 آماده پاسخگویی به سؤالات مردم نیکوکار است.

انتهای پیام

کمیته امداد
تعداد بازدید : ۱,۰۵۷
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید