جزییات خبر

دوشنبه / ۴ شهریور ۱۳۹۸ / ۱۳:۱۰
سرویس : گیلان
کد خبر : ۱۷۰۳۵۵
گزارشگر : ۸۳
مدیرکل کمیته امداد گیلان خبرداد:

برگزاری مرحله اول جشن عاطفه‌ها در استان / استقرار 110 پایگاه برای جمع‌آوری کمک‌ها

(دوشنبه ۴ شهریور ۱۳۹۸) ۱۳:۱۰

امسال در مرحله اول برگزاری جشن عاطفه‌ها 110 پایگاه کمیته امداد و 80 مرکز نیکوکاری کمک‌های مردمی را جمع‌آوری می‌کنند که در کوتاه‌ترین زمان ممکن به دست دانش آموزان بی‌بضاعت و کم‌بضاعت می‌رسد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، عباس اهرابی، مدیرکل کمیته امداد گیلان بابیان اهمیت برگزاری جشن عاطفه‌ها گفت: جشن عاطفه‌ها هرساله با نزدیک شدن به فصل بازگشایی مدارس و باهدف جمع‌آوری کمک‌های مردمی برای تأمین لوازم تحصیلی دانش آموزان بی‌بضاعت و کم‌بضاعت برگزار می‌شود.

  وی با اشاره به اینکه جشن عاطفه‌ها امسال هم در دو مرحله و با شعار " بارنگ مهر رؤیایی را بسازیم " در سراسر استان برگزار می‌شود افزود: مرحله اول قبل از بازگشایی مدارس در مورخه 7 شهریورماه در پایگاه‌های کمیته امداد و مراکز نیکوکاری و جمعه 8شهریور در مصلاهای نماز جمعه و مرحله دوم بعد از بازگشایی مدارس 10 مهرماه سال جاری در مدارس سراسر استان برگزار می‌شود.

 مدیرکل کمیته امداد گیلان ادامه داد: امسال در مرحله اول برگزاری جشن عاطفه‌ها 110 پایگاه کمیته امداد و 80 مرکز نیکوکاری کمک‌های مردمی را جمع‌آوری می‌کنند که در کوتاه‌ترین زمان ممکن به دست دانش آموزان بی‌بضاعت و کم‌بضاعت می‌رسد.

 اهرابی بابیان اینکه امسال 350 هزار پاکت نیکوکاری در سطح مدارس گیلان توزیع‌ می‌شود افزود: دانش‌آموزان و اولیاء آن‌ها کمک‌های خود را در قالب این پاکت هابه همنوعان خود اهداء می‌کنند و کمک‌های جمع‌آوری‌شده به تشخیص مدیران مدارس صرف امور تحصیلی دانش‌آموزان بی‌بضاعت و کم‌بضاعت همان مدرسه می‌شود.

 وی خاطرنشان کرد: در حال حاضر 10 هزار و 161 دانش‌آموز و دو هزار و 60 دانشجوی نیازمند تحت حمایت کمیته امداد گیلان هستند و برای تأمین سبد تحصیلی هریک از این دانش آموزان و دانشجویان 400 هزار تومان نیاز است که امیدواریم با کمک خیران و مردم نیکوکار استان بتوانیم تا قبل از شروع سال جدید تحصیلی این تعداد سبد تحصیلی را تهیه و به آن‌ها اهداء کنیم.

 شایسته ذکر است مردم نیکوکار استان و خیران می‌توانند علاوه بر تماس با شماره‌های 01333365607 و 33365791 با شماره‌گیری کد #۱*۸۸۷۷* نسبت به پرداخت کمک‌های خود به دانش آموزان نیازمند اقدام کنند.

انتهای پیام

 

 

کمیته امداد
تعداد بازدید : ۶۶۷
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید