جزییات خبر

شنبه / ۹ شهریور ۱۳۹۸ / ۱۲:۰۸
سرویس : گیلان
کد خبر : ۱۷۰۴۵۹
گزارشگر : ۸۳
در اولین روز جشن عاطفه‌ها محقق شد؛

کمک 10 میلیون تومانی استاندار گیلان به جشن عاطفه‌ها / کمک‌های مردمی تا مهرماه ادامه دارد

(شنبه ۹ شهریور ۱۳۹۸) ۱۲:۰۸

استاندار گیلان با حضور دریکی از پایگاه‌های برگزاری جشن عاطفه‌ها در رشت با اهداء 10 میلیون تومان از همه مردم نیکوکار استان برای شرکت در این جشن و کمک به دانش آموزان بی‌بضاعت دعوت کرد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، مرحله اول جشن عاطفه‌ها با حضور استاندار گیلان و فرماندار رشت آغاز شد و مردم نوع‌دوست استان کمک‌های خود را برای تهیه سبد تحصیلی دانش آموزان نیازمند اهداء کردند.

ارسلان زارع استاندار گیلان با قدردانی از تلاش‌های کمیته امداد برای رفع مشکلات تحصیلی دانش آموزان و دانشجویان گفت: در آیین ارزشمند جشن عاطفه‌های امسال با شعار "بارنگ مهر، رؤیایی را بسازیم" کمیته امداد برنامه‌ریزی کرده تا زمینه‌ساز حضور باشکوه‌تر نیکوکاران نسبت به سال‌های گذشته باشیم.

 وی ضمن اهداء 10 میلیون تومان به دانش‌آموزان کم‌بضاعت با تقدیر از همکاری خوب مردم در نوبت‌های پیشین این امر خیر افزود: در همه جوامع، اقشار مختلفی با میزان درآمد و سطح رفاه مختلف زندگی می‌کنند که در این میان حمایت از اقشار کم‌درآمد از سوی خانواده‌های با درآمد بالاتر جامعه می‌تواند موجبات اطمینان خاطر افراد کم برخوردار و همدلی بیشتر اجتماعی را محقق سازد.

زارع بابیان اینکه مردم گیلان در کمک‌رسانی به هم‌وطنان در همه ادوار پیشگام بوده‌اند، از همشهریان خواست تا در جشن عاطفه‌ها به‌عنوان فرصتی برای عشق‌ورزی و ابراز محبت و دوستی و همچنین ترویج انفاق و احسان حضوری پررنگ داشته باشند.

عباس اهرابی، مدیرکل کمیته امداد گیلان با قدردانی از حضور مردم نیکوکار استان در فعالیت‌های خیرخواهانه گفت: هرجا که نیاز به حضور و کمک مردم داشته‌ایم همواره کنار ما و نیازمندان بوده‌اند و امیدواریم این همدلی‌ها همچنان استمرار داشته باشد.

وی افزود: امسال در مرحله اول برگزاری جشن عاطفه‌ها 110 پایگاه کمیته امداد و 80 مرکز نیکوکاری کمک‌های مردمی را جمع‌آوری می‌کنند که در کوتاه‌ترین زمان ممکن به دست دانش آموزان بی‌بضاعت و کم‌بضاعت می‌رسد.

 اهرابی با اشاره به تحت حمایت بودن 10 هزار و 161 هزار دانش‌آموز و دو هزار و 60 دانشجوی نیازمند در گیلان خاطرنشان کرد: برای تأمین سبد تحصیلی هریک از این دانش آموزان و دانشجویان 400 هزار تومان نیاز است که امیدواریم با کمک خیران و مردم نیکوکار استان بتوانیم تا قبل از شروع سال جدید تحصیلی این تعداد سبد تحصیلی را تهیه و به آن‌ها اهداء کنیم.

شایسته ذکر است مردم نیکوکار استان و خیران می‌توانند علاوه بر تماس با شماره‌های 01333365607 و 33365791 با شماره‌گیری کد #۱*۸۸۷۷* نسبت به پرداخت کمک‌های خود به دانش آموزان نیازمند اقدام کنند.

انتهای پیام

کمیته امداد
تعداد بازدید : ۶۶۷
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید