جزییات خبر

دوشنبه / ۱۱ شهریور ۱۳۹۸ / ۱۴:۲۴
سرویس : گیلان
کد خبر : ۱۷۰۵۱۸
گزارشگر : ۸۳
در مرحله اول جشن عاطفه‌ها محقق شد؛

کمک 650 میلیون تومانی گیلانیان برای تهیه سبد تحصیلی دانش‌آموزان بی‌بضاعت

(دوشنبه ۱۱ شهریور ۱۳۹۸) ۱۴:۲۴

مردم نیکوکار گیلان در مرحله اول جشن عاطفه‌ها 650 میلیون تومان به‌صورت نقدی و غیر نقدی برای تهیه سبد تحصیلی دانش‌آموزان نیازمند اهداء کردند و این کمک‌ها تا پایان مهرماه سال جاری ادامه دارد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، عباس اهرابی، مدیرکل کمیته امداد استان گیلان با قدردانی از مشارکت حداکثری مردم نیکوکار استان در مرحله اول جشن عاطفه‌ها گفت: این جشن باهدف ترویج فرهنگ احسان و انفاق هرساله قبل از شروع سال جدید تحصیلی برای کمک به تهیه سبد تحصیلی دانش‌آموزان بی‌بضاعت برگزارمی‌شود.

وی به نقش کمک و همدلی خیران در فراهم آوردن شرایط مناسب تحصیلی برای دانش‌آموزان و دانشجویان نیازمند اشاره کرد و افزود: همه فرزندان این آب‌وخاک حق تحصیل‌دارند و تمام تلاش ما این است که با کمک نیکوکاران نگذاریم هیچ دانش‌آموز و یا دانشجویی به دلیل فقر و نداری از تحصیل و علم‌آموزی با بماند.

مدیرکل کمیته امداد استان گیلان از جمع‌آوری 650 میلیون تومان در مرحله اول جشن عاطفه‌ها خبرداد و گفت: کمک‌های جمع‌آوری‌شده از طریق 110 پایگاه کمیته امداد و 90 مرکز نیکوکاری به‌صورت نقدی و غیر نقدی بوده که در کوتاه‌ترین زمان ممکن و قبل از بازگشایی مدارس بین دانش‌آموزان نیازمند توزیع می‌شود.

اهرابی بابیان اینکه مرحله دوم جشن عاطفه‌ها در ۱۰ مهرماه سال جاری در مدارس سراسر استان برگزارمی شود خاطرنشان کرد: در مرحله دوم جشن عاطفه‌ها، دانش‌آموزان و اولیاء آن‌ها کمک‌های خود را در قالب پاکت‌های نیکوکاری توزیع‌شده در سطح مدارس برای کمک به دانش‌آموزان نیازمند اهداء می‌کنند و کمک‌های جمع‌آوری‌شده در هر مدرسه توسط مدیران و اولیاء مدارس و با نظارت کمیته امداد صرف دانش‌آموزان نیازمند همان مدرسه می‌شود.

 وی تصریح کرد: در حال حاضر 10 هزار و 161 هزار دانش‌آموز و دو هزار و 60 دانشجوی نیازمند تحت حمایت کمیته امداد گیلان هستند و برای تأمین سبد تحصیلی هریک از این دانش‌آموزان و دانشجویان 400 هزار تومان نیاز است که امیدواریم با کمک خیران و مردم نیکوکار استان بتوانیم تا قبل از شروع سال جدید تحصیلی این تعداد سبد تحصیلی را تهیه و به آن‌ها اهداء کنیم.

شایسته ذکر است جمع‌آوری کمک‌های مردمی همچنان ادامه دارد و مردم نیکوکار استان و خیران می‌توانند علاوه بر تماس با شماره‌های 01333365607 و 33365791 با شماره‌گیری کد #۱*۸۸۷۷* نسبت به پرداخت کمک‌های خود به دانش‌آموزان نیازمند اقدام کنند.

 انتهای پیام

 

کمیته امداد
تعداد بازدید : ۶۵۸
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید