جزییات خبر

چهارشنبه / ۱۳ شهریور ۱۳۹۸ / ۱۰:۳۷
سرویس : گیلان
کد خبر : ۱۷۰۵۴۳
گزارشگر : ۸۳
مدیرکل کمیته امداد استان گیلان مطرح کرد:

اجرای طرح احسان حسینی در کمیته امداد گیلان /کمک بیش از 9 میلیارد تومانی گیلانیان درسال گذشته

(چهارشنبه ۱۳ شهریور ۱۳۹۸) ۱۰:۳۷

طرح احسان حسینی به مناسبت ماه محرم و صفر به‌ویژه در ایام تاسوعا و عاشورا و همچنین اربعین حسینی و شهادت ائمه اطهار (ع) اجرا می‌شود و مردم نیکوکار و خیران با شرکت در این طرح معنوی کمک‌های خود را به نیازمندان اهداء می‌کنند.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، عباس اهرابی، مدیرکل کمیته امداد استان گیلان با قدردانی از کمک‌های مادی و معنوی مردم و خیران گفت: مردم نیکوکار استان با تأسی از سیره اهل‌بیت (ع) در طرح احسان حسینی شرکت کرده و نذورات خود را شامل سبد کالا و غذای گرم و کمک نقدی به نیازمندان و ایتام اهداء می‌کنند.

وی به اجرای طرح احسان حسینی به مناسبت ماه محرم و صفر به‌ویژه در ایام تاسوعا و عاشورا و همچنین اربعین حسینی اشاره کرد و افزود: مردم نیکوکار و خیران با شرکت در این طرح معنوی کمک‌های خود را به نیازمندان و ایتام اهداء می‌کنند.

اهرابی استفاده از ظرفیت مساجد، حسینیه‌ها، تکایا و هیئت‌های مذهبی و مراکز نیکوکاری را برای جمع‌آوری کمک‌ها و نذورات مردمی مهم خواند و خاطرنشان کرد: روحانیان، مبلغان و مداحان با استفاده از منبرها و تریبون‌ها که در اختیاردارند مردم را برای کمک به نیازمندان و انجام کار خیر ترغیب می‌کنند.

 مدیرکل کمیته امداد گیلان بابیان اینکه مردم و خیران گیلانی سال گذشته بیش از 9 میلیارد تومان در طرح احسان حسینی به نیازمندان کمک کردند گفت: این کمک‌ها به‌صورت نقدی و اطعام نیازمندان بوده است.

وی جهت‌دار کردن نذورات مردمی باهدف رساندن آن‌ها به دست مستمندان واقعی جامعه و تقویت و تبیین فرهنگ احسان و انفاق را یکی از اهداف اجرای طرح احسان حسینی برشمرد و افزود: مردم نوع‌دوست و خیران می‌توانند کمک‌ها و نذورات خود را به دفاتر کمیته‌های امداد در سراسر استان و یا مراکز نیکوکاری و مساجد اهداء کنند تا درهمان محل بین نیازمندان واقعی همان منطقه توزیع شود.

 اهرابی بابیان اینکه جمع‌آوری کمک‌های مردمی تا پایان ماه صفر سال جاری ادامه دارد یادآور شد: مردم نوع‌دوست گیلان می‌توانند کمک‌های خود را به‌صورت حضوری به دفاتر کمیته امداد و مراکز نیکوکاری مستقر در مساجد در سراسر استان و یا با شماره‌گیری کد *8877*013# به نیازمندان واقعی اهداء کنند.

 شایسته ذکر است شماره تماس‌های 01333365607 و 33365791 آماده پاسخگویی به سؤالات مردم نیکوکار است.

انتهای پیام

کمیته امداد
تعداد بازدید : ۶۸۰
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید