جزییات خبر

چهارشنبه / ۲۰ شهریور ۱۳۹۸ / ۱۲:۳۳
سرویس : گیلان
کد خبر : ۱۷۰۶۱۳
گزارشگر : ۸۳
مدیرکل کمیته امداد گیلان مطرح کرد:

تجلی اخلاق‌مداری نیکوکاران در حمایت از ایتام / جذب 250 حامی در ایام شهادت امام حسین (ع)

(چهارشنبه ۲۰ شهریور ۱۳۹۸) ۱۲:۳۳

حامیان همواره برای بهبود کیفیت زندگی فرزندان یتیم و محسنین تلاش کرده‌اند و این تلاش‌ها برای تأمین هزینه‌های تحصیلی، درمانی، مسکن و دیگر ملزومات ضروری زندگی آن‌ها پررنگ‌تر بوده است.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، عباس اهرابی، مدیرکل کمیته امداد گیلان با تأکید بر اهمیت حمایت از ایتام و فرزندان محسنین گفت: در حال حاضر سه هزار و 663 یتیم با 13 هزار و 330 حامی و چهار هزار و 551 فرزند محسنین با 6 هزار و 245 حامی تحت پوشش این نهاد هستند.

وی با اشاره به کمک‌های مادی و معنوی حامیان و نیکوکاران از ایتام و فرزندان محسنین در طول سال افزود: برخی از مناسبت‌ها مانند ماه مبارک رمضان، ایام شهادت حضرت امام حسین (ع)، جشن نیکوکاری و عاطفه‌ها و مناسبت‌های دیگر ملی و مذهبی حضور پررنگ‌تر نیکوکاران را به دنبال دارد که همواره قدردان این حضور هستیم و خواهیم بود.

اهرابی از جذب 250 حامی در ایام شهادت امام حسین (ع) ویارانش خبر داد و خاطرنشان کرد: این نیکوکاران حمایت حدود 300 یتیم و فرزند محسنین را به عهده گرفتند.

مدیرکل کمیته امداد تجلی اخلاق‌مداری نیکوکاران را در حمایت از ایتام و فرزندان محسنین عنوان کرد و ادامه داد: حامیان همواره برای بهبود کیفیت زندگی فرزندان یتیم و محسنین تلاش کرده‌اند و این تلاش‌ها برای تأمین هزینه‌های تحصیلی، درمانی، مسکن و دیگر ملزومات ضروری زندگی آن‌ها پررنگ‌تر بوده است.

وی توزیع سبد غذایی در قالب اطعام ایتام و محسنین را از دیگر اقدامات حامیان و نیکوکاران در ایام شهادت حضرت امام حسین (ع) برشمرد و گفت: با نزدیک شدن به فصل بازگشایی مدارس، بسیاری از نیکوکاران و حامیان سبدهای تحصیلی برای کمک به تحصیل ایتام و محسنین اهداء می‌کنند.

اهرابی تصریح کرد: اجرای طرح شوق زیارت برای ایتام و محسنین از دیگر اقدامات کمیته امداد است که با مشارکت و کمک خیران به مشهد مقدس و به عتبات عالیات اعزام می‌شوند.

 شایسته ذکر است نیکوکاران عزیز می‌توانند از طریق شماره‌گیری کد *8877*013# ویا با مراجعه به سایت ekram.emdad.ir و portal.mohsenin.ir یاریگر ایتام و محسنین باشند و همچنین شماره تماس 01333365852 هم آماده پاسخگویی به سؤالات خیران عزیز است.

 انتهای پیام

کمیته امداد
تعداد بازدید : ۸۰۶
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید