جزییات خبر

شنبه / ۶ مهر ۱۳۹۸ / ۰۹:۱۳
سرویس : گیلان
کد خبر : ۱۷۰۹۴۷
گزارشگر : ۸۳
در مرحله دوم برگزاری جشن عاطفه‌ها:

350 هزار پاکت جشن نیکوکاری در سطح مدارس گیلان توزیع می‌شود

(شنبه ۶ مهر ۱۳۹۸) ۰۹:۱۳

در مرحله دوم برگزاری جشن عاطفه‌ها 350 هزار پاکت نیکوکاری در سطح مدارس سراسر گیلان باهدف جمع‌آوری کمک‌های دانش آموزان و اولیاء آن‌ها برای کمک به دانش آموزان بی‌بضاعت توزیع می‌شود.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، عباس اهرابی، مدیرکل کمیته امداد استان گیلان بابیان اینکه مرحله دوم جشن عاطفه‌ها هم با شعار " بارنگ مهر رؤیایی را بسازیم " در سراسر استان برگزار می‌شود گفت: جشن عاطفه‌ها هرساله هم‌زمان با بازگشایی مدارس باهدف جمع‌آوری کمک‌های مردمی برای تأمین لوازم تحصیلی دانش آموزان بی‌بضاعت و کم‌بضاعت برگزار می‌شود.

وی به برگزاری مرحله دوم جشن عاطفه‌ها در تاریخ دهم مهرماه سال جاری اشاره کرد و افزود: در مرحله دوم جشن عاطفه‌ها 350 هزار پاکت نیکوکاری در سطح مدارس سراسر گیلان باهدف جمع‌آوری کمک‌های دانش آموزان و اولیای آن‌ها برای کمک به دانش آموزان بی‌بضاعت توزیع می‌شود.

اهرابی با قدردانی از مردم نیکوکار گیلان به دلیل کمک بیش از 600 میلیون تومانی آن‌ها به دانش آموزان نیازمند در مرحله اول جشن عاطفه‌ها تصریح کرد: در حال حاضر 10 هزار و 161 دانش‌آموز و دو هزار و 60 دانشجوی نیازمند تحت حمایت کمیته امداد گیلان هستند و برای تأمین سبد تحصیلی هریک از این دانش‌آموزان و دانشجویان 400 هزار تومان نیاز است که بخشی از این سبدهای تحصیلی تهیه و در اختیار دانش آموزان و دانشجویان قرار گرفت و مابقی هم در مرحله دوم جشن عاطفه‌ها و با کمک خیران تأمین می‌شود.

مدیرکل کمیته امداد گیلان به همکاری خوب مدیران و مسئولان مدارس گیلان برای برگزاری هرچه بهتر جشن عاطفه‌ها اشاره کرد و گفت: کمک‌های جمع‌آوری‌شده در مرحله دوم جشن عاطفه‌ها با تشخیص مدیران در هر مدرسه در میان دانش آموزان نیازمند همان مدرسه توزیع می‌شود.

 شایسته ذکر است مردم نیکوکار استان و خیران می‌توانند علاوه بر تماس با شماره‌های 01333365607 و 33365791 با شماره‌گیری کد #۱*۸۸۷۷* نسبت به پرداخت کمک‌های خود به دانش‌آموزان نیازمند اقدام کنند.

 انتهای پیام

 

کمیته امداد
تعداد بازدید : ۷۳۷
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید