جزییات خبر

یکشنبه / ۱ دی ۱۳۹۸ / ۱۳:۲۷
سرویس : گیلان
کد خبر : ۱۷۲۵۲۰
گزارشگر : ۸۳

اهداء 9 تخته فرش از سوی نیکوکار رشتی برای جهیزیه

(یکشنبه ۱ دی ۱۳۹۸) ۱۳:۲۷

یکی از نیکوکاران رشتی 9تخته فرش برای تهیه جهیزیه نوعروسان یتیم به کمیته امداد اهداء کرده است که ارزش این تخته فرش ها 27 میلیون تومان بوده و برای جهیزیه نوعروسان یتیم ساکن در مناطق محروم اختصاص پیدا کرد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، محمدرضا جوادزاده، معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد گیلان با بیان اینکه کمک به ازدواج جوانان نیازمند یکی از اقدامات این نهاد است گفت : باید فرهنگ ازدواج آسان وساده در جامعه ترویج داده شود تا از تجمل گرایی جلوگیری و جوانان بیشتری بتوانند تشکیل زندگی دهند.

وی کمک و همراهی نیکوکاران در امر ازدواج جوانان را بسیار حائز اهمیت دانست و افزود : نیکوکاران همواره در کمک به ازدواج جوانان و تهیه جهیزیه نوعروسان در کنار کمیته امداد بوده و هستند.

جوادزاده با اشاره به اینکه یکی از نیکوکاران رشتی 9تخته فرش برای تهیه جهیزیه نوعروسان یتیم به کمیته امداد اهداء کرده است خاطرنشان کرد : ارزش این تخته فرش ها 27 میلیون تومان بوده که برای جهیزیه نوعروسان یتیم ساکن در مناطق محروم اختصاص پیدا کرد.

معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد گیلان با قدردانی از کمک های مادی و معنوی خیران گفت :  نیکوکاران برای مشارکت در امر خداپسندانه کمک به ازدواج جوانان یتیم می‌توانند علاوه بر مراجعه به دفاتر این نهاد در سراسر استان از روش‌های غیرحضوری و الکترونیکی مانند کد#۰۱۳*۸۸۷۷* استفاده کنند.

 انتهای پیام

 

 

کمیته امداد
تعداد بازدید : ۶۸۷
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید