جزییات خبر

چهارشنبه / ۱۱ دی ۱۳۹۸ / ۰۹:۲۸
سرویس : گیلان
کد خبر : ۱۷۲۶۹۳
گزارشگر : ۸۳
در 9ماهه سال جاری محقق شد؛

پرداخت بیش از 9 میلیارد تومان صدقه توسط مردم گیلان درسال جاری

(چهارشنبه ۱۱ دی ۱۳۹۸) ۰۹:۲۸

مردم نوع دوست گیلان در سال جاری 9 میلیارد و 928 میلیون و 300هزار تومان در قالب صدقه به نیازمندان کمک کرده اند که این موضوع تحقق صد درصدی برنامه های عملیاتی در حوزه صدقات را به دنبال داشته است.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، عباس اهرابی، مدیرکل کمیته امداد گیلان با قدردانی از کمکهای مادی و معنوی مردم نیکوکار استان برای کمک به نیازمندان گفت : یکی از راه های مؤثر در کاهش فقر پرداخت صدقه و زکات است که گیلانیان همواره به این مهم به خوبی جامه عمل پوشانده اند.

وی با بیان اینکه در 9 ماهه سال جاری مردم نوع دوست گیلان 9 میلیارد و 928 میلیون و 300هزار تومان در قالب صدقه به نیازمندان کمک کرده اند افزود : این کمک ها از طریق 272 هزار و 715 صندوق صدقه در سطح استان جمع آوری شده که برای بالغ بر 225 هزار نفر از مددجویان تحت حمایت این نهاد هزینه شده است .

 اهرابی با اشاره به اینکه مردم نیکوکار می توانند علاوه بر پرداخت صدقه از طریق صندوق صدقات از روش های الکترونیکی با شماره گیری کد *8877*013# هم  می توانند صدقه خود را به صورت روزانه پرداخت کنند تصریح کرد : گیلانیان در 9 ماهه سال جاری 300میلیون تومان از طریق صدقه پیامکی یا همان روش الکترونیکی پرداخت صدقه به محرومان کمک کرده اند.

وی با اشاره به تحقق صد درصدی برنامه های عملیاتی در حوزه صدقات گفت : این موضوع نشان دهنده اعتماد مردم به مجموعه کمیته امداد است که باید تلاش شود تا اعتماد و مشارکت عمومی در حوزه کمک به نیازمندان بیش از گذ.شته افزایش پیدا کند.

 انتهای پیام

کمیته امداد
تعداد بازدید : ۶۵۷
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید