جزییات خبر

دوشنبه / ۷ بهمن ۱۳۹۸ / ۱۰:۵۴
سرویس : گیلان
کد خبر : ۱۷۳۰۵۸
گزارشگر : ۸۳
در 10 ماهه سال جاری محقق شد؛

ارائه خدمات تحصیلی به 542دانش آموز و دانشجو در آستارا

(دوشنبه ۷ بهمن ۱۳۹۸) ۱۰:۵۴

در 10 ماهه سال جاری 542 دانش آموز تحت حمایت کمیته امداد شهرستان آستارا 193 میلیون و 560 هزار تومان کمک هزینه تحصیلی دریافت کرده اند.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، بهرام تسلی نیا ، رئیس اداره کمیته امداد شهرستان آستارا با تاکید بر اینکه دانش آموزان نیازمند و بی بضاعت هم مانند دیگر دانش آموزان حق تحصیل در شرایط مطلوب را دارند گفت : کمیته امداد برای ارتقاء سطح علمی و فرهنگی جوانان و نوجوان از هیچ تلاشی دریغ نمی کند و در این مسیر کمک و همراهی نیکوکاران می تواند به روند خدمت رسانی به نیازمندان سرعت بخشد. 

وی با اشاره به اینکه در 10 ماهه سال جاری 542 دانش آموز تحت حمایت کمیته امداد شهرستان آستارا 193 میلیون و 560 هزار تومان کمک هزینه تحصیلی دریافت کرده اند ادامه داد : از این تعداد، 438 دانش آموز و 104 دانشجو از خدمات تحصیلی این نهاد بهره مند شده اند. 

تسلی نیا با بیان اینکه در 10 ماهه سال جاری برای شهریه 104 دانشجو 116 میلیون و 662 هزار تومان پرداخت شده است افزود : 438 دانش آموز هم 76 میلیون و 886 هزار تومان برای کمک هزینه تحصیلی دریافت کرده اند.

 رئیس اداره کمیته امداد وشهرستان آستارا خاطرنشان کرد : برای ارتقاء سطح علمی دانش آموزان و دانشجویان علاوه بر خدمات شهریه و کمک هزینه تحصیلی ، خدمات موردی ، کمک برای خرید وسایل آموزشی و هزینه کلاس های تقویتی هم برای آن ها انجام می شود .

انتهای پیام

کمیته امداد
تعداد بازدید : ۴۹۱
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید