جزییات خبر

شنبه / ۱۲ بهمن ۱۳۹۸ / ۱۳:۳۷
سرویس : گیلان
کد خبر : ۱۷۳۲۲۷
گزارشگر : ۸۳
مدیرکل کمیته امداد گیلان خبر داد:

افتتاح 183 واحد مسکن و 36 طرح اشتغال زایی مددجویان گیلانی در دهه فجر

(شنبه ۱۲ بهمن ۱۳۹۸) ۱۳:۳۷

واگذاری 183 واحد مسکن مددجویی و افتتاح 36 طرح اشتغال زایی مددجویان گیلانی همزمان با دهه فجر انقلاب اسلامی در سال جاری از برنامه‌های کمیته امداد گیلان است.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، عباس اهرابی مدیرکل کمیته امداد استان گیلان با تبریک فرارسیدن ایام الله دهه مبارک فجر و با تاکید بر خدمت رسانی بیشتر و بهتر به اقشار ضعیف جامعه گفت: به فرموده امام راحل صاحبان اصلی انقلاب اسلامی ایران مستضعفان جامعه هستند بر این اساس ما وظیفه داریم با بهره گیری از ظرفیت های موجود بیشترین خدمات را به این قشر ارائه کنیم .

وی با بیان اینکه افتتاح مسکن مددجویی و همچنین طرح اشتغال زایی مددجویان از مهمترین برنامه های این نهاد در دهه مبارک فجراست افزود : 183 واحد مسکن مددجویی و 36 طرح اشتغال زایی مددجویان در سراسر استان به بهره برداری می رسد که زنان سرپرست خانوار در اولویت بهره‌مندی از این واحدهای مسکونی هستند.

مدیرکل کمیته امداد استان گیلان با بیان اینکه ازمجموع واحدهای مسکونی 148 واحد روستایی و 35 واحد شهری است خاطرنشان کرد : هریک از این واحدها با زیربنای میانگین 50 متر مربع وجمعا با هزینه 10 میلیارد تومان ساخته شده است.

اهرابی همچنین به افتتاح 36 طرح اشتغال زایی مددجویان گیلانی در دهه فجر اشاره کرد و گفت : این  طرح های اشتغال زایی در سراسر استان و با اعتبار یک میلیارد و 875 میلیون تومان به بهره برداری می رسد.

وی ساخت مسکن، اشتغالزایی و رسیدگی به مسائل فرهنگی خانوارهای تحت حمایت کمیته امداد را از برنامه‌های مهم این نهاد برشمرد و یادآور شد: اصلی ترین و  مهم ترین وظیفه کمیته امداد بررسی و شناخت انواع محرومیت‌های مادی و معنوی خانواده‌ها و تلاش در جهت کاهش این مشکلات و کمبودها است .

انتهای پیام

کمیته امداد
تعداد بازدید : ۵۷۵
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید