جزییات خبر

جمعه / ۱۶ اسفند ۱۳۹۸ / ۱۸:۴۴
سرویس : گیلان
کد خبر : ۱۷۳۸۲۱
گزارشگر : ۸۳

تغییر خط تولید به نفع بیماران و هموطنان/ پیشتازی مهربانی بانوی لنگرودی

(جمعه ۱۶ اسفند ۱۳۹۸) ۱۸:۴۴

اینگونه است که معنای انسانیت و مهرورزی و درک شرایط مشق میشود و یک بانوی کارآفرین منفعت همنوعان رابر منفعت خود ترجیح می دهد .

به گزارش سایت خبری کمیته امداد ، دومین روز از دهه مبارک فجر امسال بود که با همت و پشتکار و حمایت کمیته امداد گیلان توانست فروشگاه و نمایشگاه کالای خواب با نام دایکو را در لنگرود افتتاح کند .
او که زنی با انگیزه و اراده بود توانست در سال 95 با دریافت وام 20 میلیون تومانی کمیته امداد چند عدد چرخ خیاطی خریداری کرده و با کمک چند کارگر شروع به کار کند .
طی سه سال توانست با تلاش و کوشش کارگاه کوچک خود را به یک کارگاه بزرگ با عنوان نمایشگاه و فروشگاه کالای خواب دایکو در شهرستان لنگرود تبدیل کند .
او در حال کار و تولید بود که خبر شیوع ویروس کرونا را شنید ، اما آن زمان آنقدرها هم جدی نبود و باعث نشد که از کار و تلاش دست بکشد .
خانم میدانی اما با گذشت مدت زمانِ نه چندان طولانی متوجه عمق ماجرا شد و تصمیم گرفت برای کمک به همنوعانش کاری انجام دهد .
او که به تازگی رضایتمندی خود را درخصوص تولید و فروش کالا اعلام کرده بود و میخواست تولیدش را به چندبرابر افزایش دهد اما با این اوصاف مهربانی و گذشت او پیشتاز این ماجرا شد و باعث شد تا او به فکر تغییر خط تولید خود بیفتد.
خانم میدانی حالا به تولید ماسک برای بیماران ، پزشکان ، پرستاران و هموطنان خود مشغول شده و تولید کالای خواب را متوقف کرده است .
او به دلیل پیشگیری از شیوع ویروس کرونا بُرِشِ ماسک ها را خودش در کارگاه انجام میدهد و خودش هم با حضور در درب منازل ده کارگرش به دستشان می رساند و کارگرها در منازل خود اقدام به دوخت ماسک ها می کنند.
او هم اکنون تولید ماسک را روزانه به هزار عدد افزایش داده و تاکید کرد که همه کارگرها با رعایت تمام موازین بهداشتی ماسک ها را میدوزند .
اینگونه است که معنای انسانیت و مهرورزی و درک شرایط مشق میشود و یک بانوی کارآفرین منفعت همنوعان خود رابر منفعت خود ترجیح می دهد .
عباس اهرابی ،مدیرکل کمیته امداد گیلان ضمن ابراز خرسندی از عمل پسندیده این بانوی کارآفرین از تلاش او برای کمک به مردم قدردانی کرد .

انتهای پیام

کمیته امداد
تعداد بازدید : ۱,۱۳۱
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید