جزییات خبر

سه شنبه / ۲۰ اسفند ۱۳۹۸ / ۱۰:۳۸
سرویس : گیلان
کد خبر : ۱۷۳۸۸۷
گزارشگر : ۸۳
مدیرکل کمیته امدادگیلان:

باهمدلی گیلانیان کمک به جشن نیکوکاری به بیش از دومیلیارد تومان رسید

(سه شنبه ۲۰ اسفند ۱۳۹۸) ۱۰:۳۸

امسال جشن نیکوکاری به دلیل پیشگیری از شیوع ویروس کرونا در گیلان به صورت غیرحضوری برگزار شد و با همت و همدلی گیلانیان کمک به این جشن ملی برای شاد کردن دل نیازمندان در آستانه سال نو به دومیلیارد و 600میلیون تومان رسید و کمک ها همچنان ادامه دارد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، عباس اهرابی ، مدیرکل کمیته امدادگیلان با بیان اینکه هرساله جشن نیکوکاری با حضور پرشور مردم از 14 تا 16 اسفندماه و درپایگاه های کمیته های امداد سراسر کشور برگزار می شد گفت : امسال جشن نیکوکاری به دلیل پیشگیری از شیوع ویروس کرونا در گیلان به صورت غیرحضوری برگزار شد .

 وی با قدردانی از کمک ها و همراهی مردم نیکوکار گیلان با نیازمندان در آستانه سال جدید افزود : با همت و همدلی گیلانیان کمک به جشن نیکوکاری برای شاد کردن دل نیازمندان در آستانه سال نو به دومیلیارد و 600میلیون تومان رسید و کمک ها همچنان ادامه دارد.

اهرابی میزان کمک های نقدی گیلانیان به جشن نیکوکاری را 200میلیون تومان اعلام کرد و ادامه داد : باقی مانده کمک ها به صورت غیر نقدی و در قالب کالاهایی همچون پوشاک و سایر لوازم ضروری است که به دلیل مراقبت های بهداشتی از نیکوکاران عزیز خواهشمندیم کمک های خود را به صورت نقدی از طریق روش های نوین پرداختی کمیته امداد اهداءکنند.

مدیرکل کمیته امداد گیلان نیکوکاران می‌توانند کمک‌های خود را از طریق روش‌های نوین بی‌واسطه و در سریع‌ترین زمان ممکن به دست نیازمندان برسانند تصریح کرد:

وی خاطرنشان کرد : مردم نیکوکار می توانند برای مشارکت در امور خیر به ویژه جشن نیکوکاری، کمک های خود را از طریق شماره گیری کد *8877*1# و یا مراجعه به سایت www.emdad.ir  و همچنین شماره حساب 0109352176004بانک ملی شعبه حشمت رشت و شماره کارت 6037991899957678 برای کمک به نیازمندان اهداء کنند.

شایسته ذکر است سامانه صدقه پیامکی کمیته امداد از طریق ارسال کد یک به سرشماره 8877 و وارد کردن کد 013 همچون گذشته آماده دریافت کمک‌های هم وطنان عزیز برای کمک به نیازمندان است .

انتهای پیام

کمیته امداد
تعداد بازدید : ۱,۱۶۰
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید