جزییات خبر

چهارشنبه / ۱۶ مهر ۱۳۹۹ / ۰۹:۲۷
سرویس : گیلان
کد خبر : ۱۷۷۸۴۰
گزارشگر : ۸۳

اجرای طرح اطعام و احسان حسینی ویژه دهه پایانی ماه صفر در استان گیلان

(چهارشنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۹) ۰۹:۲۷

مدیرکل کمیته امداد امام(ره) استان گیلان: همزمان با دهه پایانی ماه صفر، در راستای اجرای رزمایش ایران همدل، طرح اطعام و احسان حسینی در استان گیلان اجرا می گردد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، عباس اهرابی، با اشاره به اینکه این طرح در ادامه اجرای مرحله دوم رزمایش ایران همدل می باشد، تصریح کرد: تا کنون حدود 295 هزار پرس غذای گرم در 72 آشپزخانه مجری این طرح طبخ و بین نیازمندان سراسر استان توزیع گردیده است.

مدیرکل کمیته امداد امام(ره) استان گیلان، ادامه داد: تا کنون بالغ بر 54 میلیارد ریال از طریق جذب مشارکت­های مردمی صرف توزیع غذای گرم گردیده است.

وی، با بیان اینکه برای اجرای این طرح از ظرفیت های مراکز نیکوکاری، خیریه‌های معتبر، مساجد و گروه‌های جهادی بهره می گیریم، افزود: در نظر داریم برای این ایام به طور ویژه از ظرفیت 10 گروه جهادی با مشارکت سازمان بسیج دانشجوئی و دانشگاه ها استفاده نموده و حداقل 50 هزار پرس غذای گرم طبخ و توزیع گردد.

اهرابی با تأکید بر اینکه غذاهای آماده شده، توسط همکاران این اداره درب منازل نیازمندان توزیع می گردد، خاطرنشان کرد: به منظور جلوگیری از تجمع و رعایت پروتکل های بهداشتی هیچ گونه توزیع غذا در مقابل آشپزخانه ها و دفاتر کمیته امداد نخواهیم داشت.

مدیرکل کمیته امداد امام(ره) استان گیلان، در ادامه به اجرای طرح احسان حسینی اشاره کرد و افزود: این طرح با محوریت توزیع بسته های معیشتی بین نیازمندان اجرا می گردد که تا کنون 39 هزار و 560 بسته معیشتی به ارزش تقریبی 52 میلیارد ریال بین نیازمندان توزیع گردیده شده است.

مدیرکل کمیته امداد استان گیلان در پایان ضمن تقدیر از مشارکت همیشگی مردم در امور خیریه و نیکوکاری، گفت: مردم خیّر گیلان می توانند با ارسال کد دستوری #14* و یا #013*8877* در این امر خداپسندانه مشارکت کنند.

انتهای پیام/.

تعداد بازدید : ۳۴۵
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید