جزییات خبر

پنج شنبه / ۱ آبان ۱۳۹۹ / ۱۱:۲۱
سرویس : گیلان
کد خبر : ۱۷۸۱۳۲
گزارشگر : ۸۳
همزمان با هفته نیروی انتظامی؛

تعدادی از ایتام و کودکان محسنین میهمان فرماندهی یگان ویژه نیروی انتظامی استان گیلان شدند

(پنج شنبه ۱ آبان ۱۳۹۹) ۱۱:۲۱

تعدادی از ایتام و کودکان محسنین تحت پوشش کمیته امداد امام(ره) استان گیلان با حضور در مقر فرماندهی یگان ویژه نیروی انتظامی این استان، با سرهنگ رضا باباپور دیدار و گفتگو کردند.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، عباس اهرابی "مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان گیلان" در این نشست، با بیان اینکه امنیت جزء نعمت هایی است که باید شکرگزار آن بود، افزود: امنیت و سلامت از موهبات الهی است که اگر زمانی به خطر بیفتد، آدمی قدر آن را خواهد دانست.

 

وی، با تقدیر از همکاری یگان ویژه نیروی انتظامی استان در اجرای طرح «هر کارمند، یک حامی»، گفت: امروز تعدادی از ایتام و فرزندان محسنین به نمایندگی از خانواده بزرگ کمیته امداد امام(ره) آمده اند تا از شما عزیزان برای فراهم آوری امنیت و همچنین حمایت هایتان از مجموعه کمیته امداد امام (ره) تشکر و قدردانی کنند.

 

اهرابی، ادامه داد: امیدواریم دست نوازش پدری شما همچنان بر سر ایتام و فرزندان محسنین مستدام باشد و یاور ما در تأمین نیازهای این کودکان باشید.

 

سرهنگ رضا باباپور، نیز در این نشست با اشاره به اینکه فرزندان این سرزمین، آینده سازان نظام مقدس جمهوری اسلامی هستند، گفت: امید آینده کشور به این عزیزان است و امیدواریم سربازان خوبی برای همه هم میهنان گرانقدر، به ویژه خانواده بزرگ کمیته امداد امام(ره) باشیم.

 

فرماندهی یگان ویژه نیروی انتظامی استان گیلان با استقبال از اجرای طرح «هر کارمند، یک حامی»، تأکید کرد: اکثر نیروهای ما حداقل یک فرزند را مورد حمایت خود دارند و برای اجرای این طرح به طور ویژه تر استقبال کرده و وظیفه خود می دانیم.

 

گفتنی است در انتهای این دیدار، مانور آزادسازی گروگان توسط نیروهای یگان ویژه برای حاضرین برگزار گردید.

 

انتهای پیام/.

تعداد بازدید : ۴۴۰
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید