جزییات خبر

شنبه / ۳ آبان ۱۳۹۹ / ۱۰:۴۱
سرویس : گیلان
کد خبر : ۱۷۸۱۴۹
گزارشگر : ۸۳
طی شش ماه نخست امسال؛

حدود 5 میلیارد و 790 میلیون تومان صدقه در استان گیلان جمع آوری شده است

(شنبه ۳ آبان ۱۳۹۹) ۱۰:۴۱

مدیرکل کمیته امداد امام(ره) استان گیلان، گفت: مردم نیکوکار استان گیلان، طی شش‌ماهه نخست امسال حدود 5 میلیارد و 790 میلیون تومان صدقه دادند.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، عباس اهرابی، با اشاره به اینکه 258 هزار صندوق صدقه بزرگ، متوسط و کوچک در سطح استان نصب و توزیع‌شده است، افزود: صدقه اهدایی در همان محل جمع‌آوری‌شده برای رفع نیاز محرومان و مددجویان منطقه هزینه می‌شود و به‌هیچ‌عنوان از این کمک‌ها برای انجام فعالیت‌های تشکیلاتی و سازمانی استفاده نمی‌شود.

 

وی، با برشمردن موارد مصرف وجوهات صدقات، گفت: مراحم دریافتی برای کمک به خرید، ساخت و تکمیل مسکن مددجویان، کمک به امر ازدواج نیازمندان، کمک به ارتقای شاخص‌های بهداشتی و هزینه‌های درمانی نیازمندان، ارائه خدمات فرهنگی و تحصیلی به دانش آموزان و دانشجویان تحت حمایت، هزینه می گردد.

 

مدیرکل کمیته امداد امام(ره) استان گیلان ضمن تقدیر از همراهی همیشگی مردم نوعدوست استان در دستگیری از نیازمندان ، با تأکید بر اینکه شرایط مواجهه با بیماری منحوس کرونا و آسیب های ناشی از آن، عاملی برای کاهش مراحم و مساعدت های هم استانی های معزّز نشده است، بیان کرد: مردم خیّر همانند سال گذشته در این راه خیر قدم برداشته و مشارکت نموده اند.

 

اهرابی، در پایان با اشاره به شیوه‌های نوین و الکترونیکی برای پرداخت صدقه، گفت: نیکوکاران می‌توانند با شماره‌گیری کد دستوری #013*۸۸۷۷* و یا ارسال پیامک بدون متن  به ۸۸۷۷ با سهولت صدقه روزانه خود را پرداخت نمایند.

 

انتهای پیام/.

تعداد بازدید : ۵۹۳
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید