جزییات خبر

شنبه / ۸ آذر ۱۳۹۹ / ۱۰:۰۰
سرویس : گیلان
کد خبر : ۱۷۸۸۰۷
گزارشگر : ۸۳
مدیرکل کمیته امداد امام(ره) استان گیلان:

اجرای پویش«ایران مهربان» با هدف حمایت از ایتام و فرزندان محسنین در استان گیلان

(شنبه ۸ آذر ۱۳۹۹) ۱۰:۰۰

مدیرکل کمیته امداد امام(ره) استان گیلان، خبر داد: «ایران مهربان» پویشی است که با هدف حمایت از ایتام و فرزندان محسنین و ارتقای سرانه دریافتی آنان در راستای طرح اکرام ایتام، آغاز شده است.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، عباس اهرابی، با بیان اجرای پویش «ایران مهربان»، گفت: هدف از اجرای این پویش بهبود وضعیت معیشتی و مرتفع نمودن نیازمندی ها و مشکلات خانواده های ایتام و فرزندان محسنین تحت حمایت کمیته امداد با جذب حامیان جدید است.

 

مدیرکل کمیته امداد امام(ره) استان گیلان، ادامه داد: 8385 فرزند شامل ایتام و محسنین در استان تحت حمایت کمیته امداد بوده و قریب به 36 هزار حامی در کمک به این ایتام و فرزندان محسنین همراه کمیته امداد هستند.

 

وی، با بیان اینکه، با اجرای پویش «ایران مهربان» امید است تا بهار ۱۴۰۰ هیچ یتیمی بدون حامی نباشد، اضافه کرد: برای بالابردن سرانه فرزندان ایتام و محسنین می بایست 51 هزار حامی جدید در سطح استان جذب شود.

 

اهرابی، تصریح کرد: اجرای طرح «هر کارمند یک حامی» در دستگاه‌های اداری، صنایع و صنوف استان در تحقق این هدف نقش مؤثری داشته است.

 

مدیرکل کمیته امداد امام(ره) استان گیلان، با اشاره به اینکه برای مشارکت در پویش ایران مهربان هر فرد می تواند با پرداخت حداقل 10 هزار تومان ماهیانه در این پویش مشارکت نماید، اضافه کرد: علاقه‌مندان می‌توانند با مراجعه به سایت ekram.emdad.ir جهت انتخاب فرزند معنوی خود اقدام نمایند.

 

وی، ادامه داد: پس از ثبت نام در این سامانه، شماره کارت ۱۶ رقمی به منظور واریز وجه موردنظر در اختیار فرد قرار می‌گیرد که به محض واریز حمایت نقدی، مبلغ مستقیم و بدون واسطه به‌حساب فرزند مشمول طرح منتقل می‌شود.

 

اهرابی، در پایان گفت: افراد می‌توانند با ارسال عدد یک به سامانه پیامکی 30003333 یا تماس با شماره ۰۹۶۸۸۷ (سامانه ارتباط مردمی) و یا مراجعه حضوری به دفاتر کمیته امداد در سطح استان در طرح اکرام ایتام مشارکت و با حمایت مادی و معنوی خود در این امر خیر مشارکت کنند.

 

انتهای پیام/.

تعداد بازدید : ۶۸۷
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید