جزییات خبر

شنبه / ۷ فروردین ۱۴۰۰ / ۱۴:۲۸
سرویس : گیلان
کد خبر : ۱۸۱۲۹۱
گزارشگر : ۸۳
نماینده ولی فقیه در استان گیلان:

به واسطه توفیق خدمت در نهادی که به دست امام(ره) و برای خدمت به خلق تأسیس شد، شکرگزار باشید

(شنبه ۷ فروردین ۱۴۰۰) ۱۴:۲۸

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان گیلان به همراه جمعی از معاونین و مدیران ستادی کمیته امداد استان، با حضور در دفتر نماینده ولی فقیه در استان، با وی دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش پایگاه خبری کمیته امداد، آیت الله رسول فلاحتی در این دیدار ضمن تبریک فرارسیدن سال نو و اعیاد شعبانیه، گفت: به واسطه توفیق خدمت در نهادی که به دست امام(ره) و برای خدمت به خلق تأسیس شد، شکرگزار باشید.

نماینده ولی فقیه در استان گیلان، ادامه داد: باید در مسیر کاهش آلام و نیازمندی های مستضعفان تا حد توان خود تلاش کنیم.

امام جمعه رشت، ایثار را یکی از ویژگی های کارکنان کمیته امداد برشمرد و افزود: در آخرت امکان ایثار وجود ندارد و تنها توفیق این عمل در دنیاست. پس حال که فرصت ایثار برایتان فراهم شده است، تلاش کنید اعمالتان در راه رضای خدا باشد.

وی، تعامل خوب و سازنده با سایر نهادها را برای پیشبرد اهداف کمیته امداد ضروری دانست و تصریح کرد: روابط کمیته امداد با سایر سازمان ها باید یک تعامل مثبت بوده و متوقف به بروکراسی های اداری نباشد.

فلاحتی، با تأکید بر اهمیت ایجاد اشتغال و توانمندی مددجویان، گفت: برای ایجاد اشتغال و حمایت از تولیدات بومی و خانگی بسیار تلاش کنید.

نماینده ولی فقیه در استان گیلان، در پایان ضمن تقدیر از زحمات کارکنان کمیته امداد در راستای فقرزدایی، خاطرنشان کرد: همواره مواظبت لازم را داشته باشید و مراقبت کنید از مسیر حقی که هستید منحرف نشوید.

گفتنی است در ابتدای این دیدار، عباس اهرابی «مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان گیلان» گزارشی از اهم اقدامات یکسال گذشته ارائه کردند.

انتهای پیام/.

تعداد بازدید : ۱,۵۴۶
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید