جزییات خبر

شنبه / ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ / ۱۱:۲۴
سرویس : گیلان
کد خبر : ۱۸۲۰۳۶
گزارشگر : ۸۳

طی سال 1399حدود 117 میلیارد ریال صدقه در استان گیلان جمع آوری شد

(شنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۰) ۱۱:۲۴

مدیرکل کمیته امداد امام(ره) استان گیلان، گفت: مردم نیکوکار استان گیلان، طی سال 1399، حدود 117 میلیارد ریال صدقه دادند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، عباس اهرابی، با اشاره به اینکه 253 هزار و 850 صندوق صدقه بزرگ، متوسط و کوچک در سطح استان نصب و توزیع ‌شده است، افزود: صدقه اهدایی در همان محل جمع‌آوری‌شده برای رفع نیاز محرومان و مددجویان منطقه هزینه می‌شود و به‌هیچ‌عنوان از این کمک‌ها برای انجام فعالیت‌های تشکیلاتی و سازمانی استفاده نمی‌شود.

وی، با برشمردن موارد مصرف وجوهات صدقات، گفت: مراحم دریافتی برای کمک به خرید، ساخت و تکمیل مسکن مددجویان، کمک به امر ازدواج نیازمندان، کمک به ارتقای شاخص‌های بهداشتی و هزینه‌های درمانی نیازمندان، ارائه خدمات فرهنگی و تحصیلی به دانش آموزان و دانشجویان تحت حمایت، هزینه می گردد.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان گیلان، ضمن تقدیر از همراهی همیشگی مردم نوعدوست استان در دستگیری از نیازمندان، با تأکید بر اینکه شرایط مواجهه با بیماری منحوس کرونا و آسیب های ناشی از آن، عاملی برای کاهش مراحم و مساعدت های هم استانی های معزّز  نشده است، بیان کرد: مردم خیّر همانند سال گذشته در این راه خیر قدم برداشته و مشارکت نموده اند.

اهرابی، در پایان با اشاره به شیوه‌های نوین و الکترونیکی برای پرداخت صدقه، گفت: نیکوکاران می‌توانند با شماره‌گیری کد دستوری #013*8877* با سهولت صدقه روزانه خود را پرداخت نمایند.

 انتهای پیام/.

تعداد بازدید : ۱,۰۳۵
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید