جزییات خبر

پنج شنبه / ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۰ / ۰۸:۰۶
سرویس : گیلان
کد خبر : ۱۸۲۲۹۰
گزارشگر : ۸۳
عباس اهرابی، مدیر کل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان گیلان؛

اولین فیلم سینمایی کشور با موضوع ایران همدل در استان گیلان درحال ساخت می باشد

(پنج شنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۰) ۰۸:۰۶

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان گیلان از ساخت اولین فیلم سینمایی کشور با موضوع ایران همدل در استان گیلان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری کمیته امداد، عباس اهرابی با اشاره به اینکه از ابتدای شیوع بیماری کرونا بسیاری از مشاغل دچار آسیب گردیدند، تصریح کرد: از اینرو بسیاری از خانواده ها نیازمندی های شان افزایش یافت.

وی با بیان اینکه خیرین و نیکوکاران کشور به ویژه مردم نوعدوست گیلان با پیوستن به پویش ایران همدل، نسبت به گره گشایی از نیازمندان و متأثرین این بیماری اقدام نمودند، خاطرنشان کرد: مردم نیک اندیش در این دوران نیز همچون تمامی مقاطع سخت گذشته در کنار یکدیگر بودند و شکوهی از مواسات و همدلی را به نمایش گذاشتنند.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان گیلان، اعتماد مردم و پیوستن آنها به پویش ایران همدل را یکی از بزرگترین سرمایه اجتماعی این نهاد دانست و عنوان کرد: رسالت قدردانی از این عمل خیرخواهانه وظیفه این نهاد است.

اهرابی، در ادامه با اشاره به تولید فیلم سینمایی "رفقای اورژانسی"، افزود: اولین فیلم سینمایی کشور در خصوص کرونا و بازتاب احسان و نیکوکاری مردم، با عنوان "رفقای اورژانسی" در استان گیلان درحال ساخت می باشد.

وی، اضافه کرد: این فیلم، تصویر گر بخشی از شکوه ایثار مردم در گره گشایی نیازمندان در قالب پویش ایران همدل است.

لازم به ذکر است فیلم سینمایی "رفقای اورژانسی" به کارگردانی برادران "صیدخانی" و با بازی تعدادی از هنرمندان کشور و استان در استان گیلان در حال ساخت می باشد.

انتهای پیام/.


تعداد بازدید : ۱,۳۲۳
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید